+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 60 z 170 PierwszyPierwszy ... 105056575859606162636470110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,200 z 3391
  1. #1181
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Człowieku, skąd Ty bierzesz te wnioski ? Rzygać mi się chce jak to czytam
    Jakbyś potrenował czytanie ze zrozumieniem to byś wiedział dlaczego LPG było zdemontowane. Nie chodziło tu o jego jakość a o uprzedzenie DonMondeo do gazu
    I to było warunkiem kupna jak DonMondeo pisał -> kupuje ale po zdemontowaniu gazu. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej, tak ?
    Jego stan też lepiej znasz, nie ? Widziałeś auto ? Jeździłeś ? Skąd wiesz ? Kolejny wróżbita maciej ?
    Jesteś z wawy, podejdź. Oglądnij. I dopiero potem pisz. Szkoda mi słów na te Twoje "żałosne" wypowiedzi
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1182

    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    07 Mar 2014
    Mieszka w
    Węgrów
    Czy ktoś może oglądał tego STka? http://otomoto.pl/ford-mondeo-C32522640.html

  4. #1183
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Człowieku, skąd Ty bierzesz te wnioski ? Rzygać mi się chce jak to czytam
    Jakbyś potrenował czytanie ze zrozumieniem to byś wiedział dlaczego LPG było zdemontowane. Nie chodziło tu o jego jakość a o uprzedzenie DonMondeo do gazu
    I to było warunkiem kupna jak DonMondeo pisał -> kupuje ale po zdemontowaniu gazu. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej, tak ?
    Jego stan też lepiej znasz, nie ? Widziałeś auto ? Jeździłeś ? Skąd wiesz ? Kolejny wróżbita maciej ?
    Jesteś z wawy, podejdź. Oglądnij. I dopiero potem pisz. Szkoda mi słów na te Twoje "żałosne" wypowiedzi
    Oczywiście gaz ściągam, bo nie lubię - a pewnie Prins siedział.
    Chce kupić diesla, bo żonie dźwięk się podoba - a że jestem w plecy (jak dobrze pójdzie) 10tyś to nie szkodzi.
    caqerr zlituj się, ministrantem nie byłem i w takie historie nie wierzę.
    Bardzo chętnie bym pojechał go kupić, nie zobaczyć, ale po co, żeby się przekonać, że auto ma skopany silnik ? - szkoda mi czasu.

    caqerr to jest forum i piszę co uważam, a że Ty uważasz moje wypowiedzi za żałosne to nie czytaj, ja się nie będę doszukiwał sensu w Twoich.
    To jest forum i jak jest pewna historia auta to wszyscy wiedzą, a jak jest rzeźba to nikt nic nie wie, no cóż.

    Rzeczywiście, kilka stron tematu wystarczy, odpuszczam, każdy już myśli co myśli.
    Ostatnio edytowane przez cristoferec ; 16-03-2014 o 09:43 Powód: Odkręcanie nicka z uwagi na nerwową atmosferę ;)

  5. #1184
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    Oczywiście gaz ściągam, bo nie lubię - a pewnie Prins siedział. Chce kupić diesla, bo żonie dźwięk się podoba - a że jestem w plecy jak dobrze pójdzie 10tyś to nie szkodzi.
    cagger zlituj się, ministrantem nie byłem i w takie historie nie wierzę.
    Po pierwsze, ja Ciebie szanuje - Ty mnie też szanuj. W Twojej wypowiedzi co chwile przekręcasz mojego nicka.
    Po drugie... Co Ci poradzę ,że taki kupujący ? Kto Ci mówi byś kupował ? Podjedź i zobacz tego ST i zweryfikuj to co o nim wiesz! A nie bawisz się we wróżbitę.
    Po trzecie - owszem. To jest forum, każdy pisze co mu się podoba. Ale jeśli kogoś oczerniasz/jego samochód to trzeba mieć na to poparcie a nie "ministrantem nie byłem i w takie historie nie wierzę". Co kogo obchodzi kim byłeś ? Szkoda czasu na osobiste wycieczki.
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  6. #1185
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Święta prawda to co mówisz Piotrze, szanujmy się i nie dajmy sobie wciskać kitu

    ---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

    I tak przy okazji - FORUM TO NIE OTOMOTO, na forum powinno być "jakieś tam" zaufanie, a nie zagadki...

  7. #1186
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Człowieku, skąd Ty bierzesz te wnioski ? Rzygać mi się chce jak to czytam
    Jakbyś potrenował czytanie ze zrozumieniem to byś wiedział dlaczego LPG było zdemontowane. Nie chodziło tu o jego jakość a o uprzedzenie DonMondeo do gazu
    I to było warunkiem kupna jak DonMondeo pisał -> kupuje ale po zdemontowaniu gazu
    Wierzysz w to co napisałeś?

    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Specjalnie zdjąłem instalacje LPG aby w pełni wykorzystywać moc tego auta
    Przecież po to m.in. montuje się LPG - żeby ciężkiej nogi nie ograniczało zbyt wysokie spalanie Pb.
    To byłby chyba pierwszy przypadek kiedy ktoś kupuje auto z instalacją LPG po czym każe ją zdemontować sprzedającemu i zostawia mu ją w prezencie...

    Uprzedzenie do gazu powiadasz... Jest jakiś przymus tankowania LPG jeśli ma się instalkę, a nie chce się jeździć na gazie? Trzeba ją koniecznie demontować jeśli nie chce się tankować LPG?

    tak na marginesie @caqerr, to przecież jeszcze niedawno sam miałeś wątpliwości co do ściągnięcia LPG :
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Co do DonMondeo
    Wyśmiemasz LPG, mówisz ,że chcesz czyste noPB. Ok, rozumiem. Twoja decyzja, Twoje auto. Ale po co chcesz potem odkupować tą instalacje LPG ?
    Jak już spalanie przebolałeś to kolejny argument : bo drogi są słabe i mi szkoda auta ...
    Arek jesteś dorosłym facetem a te argumenty i zachowanie...
    Wiec skąd ta nagła zmiana kursu?

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Jego stan też lepiej znasz, nie ? Widziałeś auto ? Jeździłeś ? Skąd wiesz ? Kolejny wróżbita maciej ?
    Jesteś z wawy, podejdź. Oglądnij. I dopiero potem pisz. Szkoda mi słów na te Twoje "żałosne" wypowiedzi
    A Ty je oglądałeś, że tak nagle zacząłeś negować wypowiedzi kolegi @cristoferec?

    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    To jak zaślepiłeś otwory po wtryskiwaczach?
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Instalacja była ściągana na moją prośbę rzez Damiana. Nie wiem co się działo z kolektorem, nie pytałem.
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Kolektor w który były wwiercone wtryski jest nowy, niezaślepiony.
    A skąd wiesz, że kolektor jest nowy???
    Jak widać masz lepsze info niż sam właściciel... Ciekawy jestem skąd to wiesz?
    Jeśli wiesz, że kolektor był nowy, to może wiesz również dlaczego kierownica jest bez znaczka ST220?

  8. #1187
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Wierzysz w to co napisałeś?
    Czy wierze Ale taką informacje otrzymałem.


    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Wiec skąd ta nagła zmiana kursu?
    Jaka zmiana ?
    Wszyscy tutaj najwięcej wiedzą przez internetowe kabelki a żaden 4 liter nie ruszy żeby obejrzeć.
    A to co DonMondeo wypisuje to już inna bajka... Przez to wszystko narobił ładny zamęt. I fakt argumenty typu "żona woli pomruk dizelka" są śmieszne
    Ale każdy opisuje to auto a nawet nie był oglądać. Mamy pełno osób z wawy - niech ktoś podjedzie i obejrzy. I potem będziemy mogli pisać do woli. Bo na razie to są Wasze podejrzenia, które mogą się mijać GRUBO z prawdą. Ale fachowcy po zdjęciach poznają, nie ?


    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    A Ty je oglądałeś, że tak nagle zacząłeś negować wypowiedzi kolegi @cristoferec?

    A czy ja opisuje jego stan ? Nie. I nikt nie powinien tego robić bez oglądania. Zwłaszcza w tym stopniu. Obejrzycie -> ciśnijcie do woli jak coś znajdziecie.
    Ale znowu się powtórzę, internetowi fachowcy NIGDZIE nie opisywałem stanu auta poza kolektorem który był włożony z auta bez instalacji LPG.


    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    A skąd wiesz, że kolektor jest nowy???
    Jak widać masz lepsze info niż sam właściciel... Ciekawy jestem skąd to wiesz?
    Jeśli wiesz, że kolektor był nowy, to może wiesz również dlaczego kierownica jest bez znaczka ST220?

    Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...
    Jakbym tylko coś wiedział o poduszce to bym napisał...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  9. #1188
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Auto mnie kosztowało z kompletem napraw lekko ponad 32 tys.
    A teraz już 23500 do negocjacji?
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...032463376.html

    Teraz już 22000 i nadal do negocjacji, szok...
    Już masz 20500

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  10. #1189
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Nie widzicie że pilne ;D
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  11. #1190
    Niedzielny kierowca Awatar Luky
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIV polift w kombi
    Silnik
    2.2 TDCi 200KM automat
    Opis
    Indyvidual
    Od
    02 Dec 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Panowie z tego co wiem,to wcale nie jest auto "mina" nie była tam robiona żadna uszczelka pod głowicą. Jestem w szoku ,że Don Mondeo tak zjechał z ceną-musi mieć "nóż na gardle" raczej w prywatnym życiu niż coś autem nie tak.
    Moim zdaniem przy tej cenie to jak ktoś szuka STka to już warto się mocno tym autem zainteresować.

    Auto po zakupie serwisował mój przyjaciel Paolo(klubowy mechanik) i z tego co wiem co było przy tym aucie robione to wymiana uszczelek (pod rozrządem,miski olejowej),bo się pocił-nic poważnego, mata grzewcza fotela,coś tam z alternatorem i bodajże wymienił wahacze i zwrotnice ,bo autko trochę ściągało.

    Jeśli ktoś szuka STka w kombi to niech kontaktuje się bezpośrednio z Don Mondeo-chłopaczyna nie dość,że kupił za grube pieniądze ,po zakupie doinwestował auto,to teraz sprzedaje z ogromną stratą.

    Nie znam Arka osobiście(tyle co przez telefon rozmawialiśmy i mamy wspólnego mechanika)-ale przy takim założeniu przyczyną tak niskiej ceny nie jest na pewno problem z autem.

    Zostawmy już jego temat,bo nie znamy szczegółów ...

    Jeśli ktoś będzie zainteresowany jego autem,mogę pomóc w oględzinach - mieszkamy na sąsiednich dzielnicach Warszawy,ale proponowałbym kontaktować się bezpośrednio z nim.

    Przy tej cenie auto warte obejrzenia i sprawdzenia.
    ST-220 : Eibach Pro Kit, KW, El-Tec Exhaust, HEL+320mm Brakes, Bi_xenon Koito,

    Watch video ST-220 : http://youtu.be/CIMClUqwggA

  12. #1191
    Klubowicz Awatar Dziadzia
    Imię
    Darek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    Biały traktorek
    Od
    10 Aug 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Ale sobie jazdy robicie,a już z tym demontazem tego dziadostwa(lpg) to jakaś granda. Zdemontować i chwała mu za to. Jak chcecie St gazowac to se rowery kupcie jeszcze taniej bedzi
    Ostatnio edytowane przez Dziadzia ; 16-03-2014 o 20:35
    masz coś do mnie dzwoń 504 245 322
    Chociaż nie Ta sama Mama
    Łączy nas braterska sztama
    https://www.youtube.com/watch?v=u4Z8TYVFcPw

  13. #1192
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez Dziadzia Zobacz posta
    Ale sobie jazdy robicie,a już z tym demontazem tego dziadostwa(lpg) to jakaś granda. Zdemontować i chwała mu za to. Jak chcecie St gazowac to se rowery kupcie jeszcze taniej bedzi
    Siedzę i myślę jak tu kuchenkę gazową na benzynę przerobić, bo normalnie zupę na gazie gotować to obciach
    Jedni wspomagają Państwo drudzy wolą wydawać kasę na ciekawsze cele, mamy wolność.
    Proponuję kupić 5,7 Hemi i jeździć na benzynie jak ktoś lubi.

  14. #1193
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Luky Zobacz posta
    Panowie z tego co wiem,to wcale nie jest auto "mina"
    Cytat Zamieszczone przez Luky Zobacz posta
    Nie znam Arka osobiście(tyle co przez telefon rozmawialiśmy


    ---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Przemo1903 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Auto mnie kosztowało z kompletem napraw lekko ponad 32 tys.
    A teraz już 23500 do negocjacji?
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...032463376.html

    Teraz już 22000 i nadal do negocjacji, szok...
    Już masz 20500
    Nie no.. jeszcze chwila i sam go kupię


  15. #1194
    Pieszy
    Opis
    było MKII TD-> jest C5 2.0 16V LPG
    Od
    12 Apr 2012
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    I tak przy okazji - FORUM TO NIE OTOMOTO, na forum powinno być "jakieś tam" zaufanie, a nie zagadki...
    Heh - kilkukrotnie dokonywałem transakcji za pośrednictwem forum, jedna przebiegła w 100% pomyślnie, pozostałe nie.
    Niestety po tych doświadczeniach jestem zdania że jednak lepiej na allegro/otomoto.
    Ponadto...
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Nie no.. jeszcze chwila i sam go kupię
    Kolega ma zdaje się wprawę w sprzedawaniu aut (takie ładne zdjęcia nawet robi) które nie do końca są takie jakie się wydają być...nieprawdaż? Jaki to był wtedy lament że (nawet na obcych forach) czepiają się i mieszają z błotem...

    Przekopałem 20 stron tego tematu i czuje się jakbym się zapisał do gimnazjalnego klubu - jest gość który auto sprzedał, jest ten który kupił kontra reszta świata.
    Nie umniejszam tutaj absolutnie poziomu wiedzy na temat ST2x0, ale czy któryś z Was widział auto na żywo? Dywagujecie jak przekupy na targu bo nie ma znaczka na poduszce, bo to pewny znak że auto jest składane z pięciu, a to że właściciel zdjął LPG to w ogóle zbrodnia niesłychana....

    Sorry, ale obiektywnie Panowie oportuniści - wyglądacie jak typowi internetowi napinacze, ze sporym zapleczem wiedzyogólnie z zerową wiedzą nt egzemplarza nad którym się pastwicie.


    Nomen omen z tego co pamiętam sprawa Mondeo kolegi adela została ekspresowo zamieciona pod dywan i nie było możliwości by przez 40 stron wątku wieszać na nim psy...

  16. #1195
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    Kolega ma zdaje się wprawę w sprzedawaniu aut (takie ładne zdjęcia nawet robi)
    Dzięki za uznanie

    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    które nie do końca są takie jakie się wydają być...nieprawdaż?
    Nie, nie prawda gdyż ponieważ nie widziałeś żadnego mojego auta na żywo a sam napisałeś:

    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    z zerową wiedzą nt egzemplarza nad którym się pastwicie.
    -------

    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    Nomen omen z tego co pamiętam sprawa Mondeo kolegi adela została ekspresowo zamieciona pod dywan i nie było możliwości by przez 40 stron wątku wieszać na nim psy...
    Ileż ja ma współczucia dla Ciebie

  17. #1196
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Kolego Szogun, po to jest ten temat aby w nim opisywać właśnie jakieś zauważone usterki, nieścisłości, czy jakieś nie zrozumiałe z punktu logiki czy techniki działania przy aucie itp,
    Chyba nikt z forum nie jeździ i nie sprawdza każdego auta o które jest na forum zapytanie.
    Tu jest wstępna ocena danego auta, i w większości przypadków te wstępne oceny, zarówno pozytywne jak i negatywne się potwierdzały jak ktoś jednak w realu sprawdzał omawiane auto.
    A że trafiają się kontrowersyjne przypadki, to niestety tego nie da się uniknąć
    Natomiast w swoich wypowiedziach tak zmieniasz zdanie, że sam tworzysz dodatkowe kontrowersje i przebija z nich bronienie jedynej, według Ciebie, opcji. W dodatku usiłujesz jeszcze robić jakieś niezrozumiałe podjazdy osobiste.

    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    Heh - kilkukrotnie dokonywałem transakcji za pośrednictwem forum, jedna przebiegła w 100% pomyślnie, pozostałe nie.
    Szkoda, że ani razu żeś o tym nie poinformował kogoś z ekipy technicznej aby pomóc w rozwiązaniu problemu, tylko teraz tak ni z gruszki ni z pietruszki podajesz informacje które możliwe że są prawdziwe, ale i też możliwe że są jedynie po to aby wprowadzać kontrowersje.

    Więc proszę abyś przystopował z takim podejściem, a skupił się na faktycznej pomocy, bo po to jest forum aby sobie pomagać a nie skakać do gardeł.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  18. #1197
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Szogun Zobacz posta
    Nie umniejszam tutaj absolutnie poziomu wiedzy na temat ST2x0, ale czy któryś z Was widział auto na żywo? Dywagujecie jak przekupy na targu bo nie ma znaczka na poduszce, bo to pewny znak że auto jest składane z pięciu, a to że właściciel zdjął LPG to w ogóle zbrodnia niesłychana....

    Sorry, ale obiektywnie Panowie oportuniści - wyglądacie jak typowi internetowi napinacze, ze sporym zapleczem wiedzyogólnie z zerową wiedzą nt egzemplarza nad którym się pastwicie
    A skąd wiesz, że mamy zerową wiedzę na temat tego egzemplarza?
    Mamy większą niż mogłoby Ci się wydawać. Świat jest mały jak to mówią...

  19. #1198
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz

    http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo...5-ID5bgr1.html

    http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo...5-ID5bgr1.html
    szkoda ze nie znalazłem tego postu wczesniej bo juz jestem umowiony na jutro z wlascielem na obejrzenie autka tylko ze mam do niego 300km wlasniciel od tygodnia zapewnia mnie ze auto jest w bardzo dobrym stanie mam nadzieje ze udowodni to co tu napisal i ma honor jak wyjdzie na jaw ze wszyscy z forum mieli racje ale najgorsze jest to czy moj drugi kierowca wytrzyma to nerwowo bo sobota zmarnowana a on jescze bedzie świeżo z trasy

  20. #1199
    Niedzielny kierowca Awatar Tymek_88
    Imię
    Tymoteusz
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    24 Oct 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Mam nadzieję że napiszesz nam szczegółowe sprawozdanie po przyjeździe, wiele to wyjaśni w tym temacie.

  21. #1200
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Z opisu igieł
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 20:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 20:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów