+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 61 z 170 PierwszyPierwszy ... 115157585960616263646571111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,220 z 3391
  1. #1201

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1202
    Przemo1903
    Gość
    Malik81 czekamy na relację z wyjazdu po St220

  4. #1203
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Wszystko fajnie.Tylko jak to się ma:

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Kto Ci mówi byś kupował ? Podjedź i zobacz tego ST i zweryfikuj to co o nim wiesz! A nie bawisz się we wróżbitę.
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Wszyscy tutaj najwięcej wiedzą przez internetowe kabelki a żaden 4 liter nie ruszy żeby obejrzeć.
    Ma się do tego?

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Jak patrze na stan fotel w aucie nr 3 i odpryski na przodzie to ten przebieg wydaje się być śmieszny
    Do tego ta cena... Ale cóż, cuda się zdarzają
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Jak dla mnie przód jest nie halo
    Obecnie jest od wersji titanium... A wersja titanium posiada conversa w standardzie
    Dwa pierwsze z brzegu cytaty.
    Żadnego auta osobiście nie oglądałeś,a opisujesz na podstawie zdjęć.Wróżbitą jesteś czy najwięcej wiesz przez internetowe kabelki?
    .
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 22-03-2014 o 17:00
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  5. #1204
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    .............
    Ostatnio edytowane przez dedekfr ; 22-03-2014 o 22:29

  6. #1205
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    A czego Panowie oczekiwaliście ?? Tak tak, wiem, miał okazać się na miejscu lepiec bo większość z was ma rentgen w oczach. Auto skrupulatnie grzebane w ASO przez 2h, wyszły tylko bodajże 3 pierdołki ( jak jedna z linek ręcznego czy simering o czym sam nie wiedziałem ). Haha co lepsze Pan w aso nawet dokopał się serwisu Forda w Polsce - i kto powiedział że nie da sprawdzić się historii ? Sam się zdziwiłem. Zakupił i odjechał. A jutro pewnie wypowie się sam.

  7. #1206
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Haha co lepsze Pan w aso nawet dokopał się serwisu Forda w Polsce
    no faktycznie chwała im za to, tyle że ja zrobiłem to sam i za darmo


    DonMondeo sprzedaje furacza także skoro jeden zszedł możesz odkupić

  8. #1207
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Haha co lepsze Pan w aso nawet dokopał się serwisu Forda w Polsce
    no faktycznie chwała im za to, tyle że ja zrobiłem to sam i za darmo


    DonMondeo sprzedaje furacza także skoro jeden zszedł możesz odkupić
    Nie widzę go na allegro... Poza tym załapałem bakcyla na coś innego, także zakup ST teraz dla chcących fanatyków motoryzacji może się wiązać z przejażdżką STI

  9. #1208
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Ma się do tego?
    W 1 oceniam stan wizualny nie techniczny. A to jest różnica. Ale Ty to oczywiście wiesz, prawda ?
    W 2 też oceniłem stan techniczny czy wizualny auta(rozumiem ,że Ty zorientujesz się dopiero na oględzinach ,że grill jest zły)

    Jest mała różnica oceniać stan techniczny a wizualny/zgodność wyposażenia.
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  10. #1209
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    DonMondeo sprzedaje furacza także skoro jeden zszedł możesz odkupić
    Gdyby tylko było warto to pewnie by odkupił... Poza tym ciągle jest kilka rodzynów na stanie, których nikt nie chce kupić. Doszło do tego, że część aut została "przeparkowana" z Limanowej do Siekierczyny co by skojarzeń w nazwie miejscowości nie było... Dziwnym trafem numer telefonu sprzedającego ciągle jest taki sam...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Sam się zdziwiłem. Zakupił i odjechał. A jutro pewnie wypowie się sam.
    Też bym się zdziwił, że zakupił i odjechał... A to ten kolega? malik81 Od 21 Mar 2014 który ledwie tutaj napisał tutaj jednego posta i od razu kupił Twoje auto? Opinia może być tylko jedna... Nawet nie doczytał tego posta:
    Cytat Zamieszczone przez bishop Zobacz posta
    bo tak się śpieszył... Musisz mieć duży dar przekonywania, że ktoś uwierzył Ci w remont kapitalny silnika bez przedstawienia jakichkolwiek rachunków choćby tylko na same części...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Auto skrupulatnie grzebane w ASO przez 2h, wyszły tylko bodajże 3 pierdołki ( jak jedna z linek ręcznego czy simering o czym sam nie wiedziałem ).
    Czym tu się chwalić? Powiedzieć Ci jak moje auto sprawdziło ASO?
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Zakupił i odjechał.
    To dobrze, że chociaż odjechał... Bo DonMondeo tez odjechał tyle, że na lawecie... A potem wymienił w tym rodzynie części za kilka tysięcy złotych...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Poza tym załapałem bakcyla na coś innego, także zakup ST teraz dla chcących fanatyków motoryzacji może się wiązać z przejażdżką STI
    To teraz będziemy śledzić forum Subaru...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    brave2010 jak już to za 15tys.
    remont silnika u naszego "nadwornego" mechanika z MKP kosztuje 5 tys. zł. Kupiłeś parcha za 15 tys. zł., zrobiłeś albo i nie (bo nie masz rachunków) remont silnika i chcesz go sprzedać za 30 tys. zł? Myślę, że malik będzie w niebo wzięty... Tak to jest na tym forum, że za niecenzuralne słowo wyślą na urlop, a takich panów Mietków tolerują... Stfan napisz do Admina i on zmieni Ci nicka na Pan Mietek....
    Ostatnio edytowane przez boro ; 23-03-2014 o 02:21

  11. #1210
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    DonMondeo sprzedaje furacza także skoro jeden zszedł możesz odkupić
    Gdyby tylko było warto to pewnie by odkupił... Poza tym ciągle jest kilka rodzynów na stanie, których nikt nie chce kupić. Doszło do tego, że część aut została "przeparkowana" z Limanowej do Siekierczyny co by skojarzeń w nazwie miejscowości nie było... Dziwnym trafem numer telefonu sprzedającego ciągle jest taki sam...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Sam się zdziwiłem. Zakupił i odjechał. A jutro pewnie wypowie się sam.
    Też bym się zdziwił, że zakupił i odjechał... A to ten kolega? malik81 Od 21 Mar 2014 który ledwie tutaj napisał tutaj jednego posta i od razu kupił Twoje auto? Opinia może być tylko jedna... Nawet nie doczytał tego posta:
    Cytat Zamieszczone przez bishop Zobacz posta
    bo tak się śpieszył... Musisz mieć duży dar przekonywania, że ktoś uwierzył Ci w remont kapitalny silnika bez przedstawienia jakichkolwiek rachunków choćby tylko na same części...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Auto skrupulatnie grzebane w ASO przez 2h, wyszły tylko bodajże 3 pierdołki ( jak jedna z linek ręcznego czy simering o czym sam nie wiedziałem ).
    Czym tu się chwalić? Powiedzieć Ci jak moje auto sprawdziło ASO?
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Zakupił i odjechał.
    To dobrze, że chociaż odjechał... Bo DonMondeo tez odjechał tyle, że na lawecie... A potem wymienił w tym rodzynie części za kilka tysięcy złotych...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Poza tym załapałem bakcyla na coś innego, także zakup ST teraz dla chcących fanatyków motoryzacji może się wiązać z przejażdżką STI
    To teraz będziemy śledzić forum Subaru...
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    brave2010 jak już to za 15tys.
    remont silnika u naszego "nadwornego" mechanika z MKP kosztuje 5 tys. zł. Kupiłeś parcha za 15 tys. zł., zrobiłeś albo i nie (bo nie masz rachunków) remont silnika i chcesz go sprzedać za 30 tys. zł? Myślę, że malik będzie w niebo wzięty... Tak to jest na tym forum, że za niecenzuralne słowo wyślą na urlop, a takich panów Mietków tolerują... Stfan napisz do Admina i on zmieni Ci nicka na Pan Mietek....

    ŚMIETNIK, ŚMIETNIK, ŚMIETNIK. Czy chociażby jeden z twoich postów ma sens ? Trzeba by chyba skrzynke kupić i prześledzić. Ludzie to potrafią mieć zajawkę, no ale jasna sprawa, nieudacznictwo ma tą cechę w sobie - jedynie narobienie dziadostwa innym.. Weź się chłopie ogarnij i nie kompromituj już bo spam siejesz nieziemski a nie od tego jest ten temat. Parchem jeździsz a oceniasz auta innych.
    Aaa.. i przestań straszyć miśkami na PW. Takie zagrywki można łatwo ukrócić.

    norbi333 nie ma znaczenia czy ST to dla kogoś parch czy nie. Gość boro wieszał by śmietnik na moim samochodzie nawet jakbym nowego GT-Ra wystawił bo ma taki odpał i tyle, a żadnych sensowno-konkretnych argumentów żeby mieć do tego podstawy bez oględzin. Heh nawet sam do mnie pisał o STeka grafitowego ale nie chce gościa na oczy widzieć.
    Ostatnio edytowane przez Stfan ; 23-03-2014 o 08:16

  12. #1211
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Ma się do tego?
    W 1 oceniam stan wizualny nie techniczny. A to jest różnica. Ale Ty to oczywiście wiesz, prawda ?
    W 2 też oceniłem stan techniczny czy wizualny auta(rozumiem ,że Ty zorientujesz się dopiero na oględzinach ,że grill jest zły)

    Jest mała różnica oceniać stan techniczny a wizualny/zgodność wyposażenia.
    1.Pisałem wyraźnie ,że pierwsze z brzegu przykłady.
    2.Po za tym kwestionujesz przebieg na podstawie zdjęć
    3.Oceniasz na podstawie zdjęć czy nie?

    ---------- Post added at 08:07 ---------- Previous post was at 07:58 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    . Parchem jeździsz a oceniasz auta innych.
    1Sorry ,ale ST nie jest cudem i dla wielu ludzi również jest parchem
    2.Posiadany samochód o niczym nie świadczy.
    3. To, że ktoś ma stary samochód nie oznacza od razu ,że go nie stać na nowy
    4. Dla mnie osobiście ciekawy post napisał zwłaszcza odnośnie nagłej zmiany lokalizacji aut oraz już drugiej osoby nagle zarejestrowanej na forum , która chwali lub kupiła auto od Ciebie
    5.Posiadanie takiego czy innego auta nie powoduje zakazu pisania na forum.

    Więcej nie chce mi się już pisać
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 23-03-2014 o 08:07
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  13. #1212
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    1.Pisałem wyraźnie ,że pierwsze z brzegu przykłady.
    Ale co mnie obchodzi pierwsze lepsze z brzegu ? Skoro już piszesz to dawaj konkretne przykłady a nie takie które w tym przypadku nic nie dają



    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    2.Po za tym kwestionujesz przebieg na podstawie zdjęć
    fachowa ocena w formie żartu. No no
    Kwestionuje ? Zabawne


    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    3.Oceniasz na podstawie zdjęć czy nie?

    Norbi myślałem ,że Tobie nie trzeba 10x tłumaczyć i pisać tego samego. Ale jak widać myliłem się. Po raz kolejny i ostatni Tobie napiszę. Oceniam stan wizualny, zgodność wyposażenia z tym co auto powinno mieć względem tego jak wyjechało z fabryki a nie stan techniczny bo to jest kolosalna różnica. Myślałem ,że Tobie tego nie trzeba tłumaczyć ale jednak, cóż. Rozumiem ,że nie widzisz różnicy między oceną stanu technicznego a wizualnego na zdjęciach. Powodzenia.
    Czyli dla Ciebie stwierdzenie:
    "To szrot, silnik padnięty, zawiecha wybita."
    Jest równa z
    "Brak mu odpowiedniego grilla, nie ma znaczka gdzieś tam".
    Powodzenia
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  14. #1213
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz
    Może zacznę tak. Czytałem cały post jeśli chodzi o tego czarnego st220 ale będę szczery podobał mi się mimo przeróbek chromu a stan wizualny zawsze można poprawić. Na miejscu stały dwa auta ale ja się skupiłem na tym co mnie interesowało. Wizualnie jest oki ryski i jakieś defekty na 10 latka do przyjęcia poprawione delikatnie nadkola myślę ze do korekty przed zima na masce lekki pęcherzyk ale maska była malowana wiec to tez nic tragicznego. Auto było sprawdzane w aso mechanik po oględzinach spodu i badaniu lakieru powiedział ze nie było uderzone i cały lakier łapał się w nawiasach od 140 do 240 mikronów czujnik przykładał we wszystkich miejscach. Podpięcie pod komputer wykryło uszkodzona antenę GPS i usterkę obwodu czujnika wysokości od ksenonów. Mechanik mowil ze to kostki zasnizeyly sie wiec nie ma tragedi ,antena moze tez wystarczy przetrzeć styki. Mechanika tylnia tuleja belki juz mozna sie przymierzyc do jej wymiany lekki stukot przy lezacym policjancie tak to zawieszenie wyszlo oki. Linka od recznego no przed zima mozna sie nia zainteresowac ale to orginal od nowosci wiec juz swoje wysłużył. Klima do nabicia i usczelnienie pompy. Simering do wymiany no i nie podobało mu się pocenie silnika ale silnik pracuje równo cicho i nic wiece nie możne powiedzieć ba rozebrania sami rozumiecie. Auto ładne dobrze się prowadzi przyspiesza oki jedyny minus to silnik wielka niewiadoma co mogę powiedzieć kupiłem jeśli już mam naprawiać st 220 żeby był tak jak pod siebie myślę ze ten model jest tego wart sami wiecie ze trzeba dokładać do kupionych aut co mnie przekonało Pana Damian dal mi gwarancje na silnik w przebiegu ze to co naprawił już się nie pojawi. Czas pokaże czy będziemy dalej żyć w zgodzie i czy się okaże honorowym człowiekiem i pokaże ze ma klasę w razie kłopotów z silnikiem :-). To miły chlopak i mysle ze chce dobrze i liczę ze będzie się uczył na swoich błędach :-)

  15. #1214
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    15 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Malik81 moze temat w NF zalozysz za swoim st220. Malo mamy trzylitrowcow we flocie.

  16. #1215
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Wrzuć fotę pod pałacem kultury ze świeżą gazetą

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  17. #1216
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez malik81 Zobacz posta
    Może zacznę tak.
    Jak dla mnie auto za takie pieniądze powinno być idealne a nie niewiadomą

  18. #1217
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz
    nie no ta warszawa to przypadek bo rejestrowalem sie na szybko przed wyjazdemzeby dodac post mieszkam kolo lodzi moze bede w lodzkim porcie to wstawie zdjecie co nie wierzycie mi :-) ze taka prosba

    ---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

    wiem ale ciężko jest znalesc z takim wyposażeniem i zadbanym środkiem każdy silnik jest zagadka ja jedynie wiem co było dłubane zobaczymy możne będzie dobrze albo lipa

  19. #1218
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    norbi333 nie ma znaczenia czy ST to dla kogoś parch czy nie
    Ok.Tylko w takim razie jakie to ma znaczenie ,że Boro ma MKII?
    I dlaczego o jego aucie piszesz parch?

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Gość boro wieszał by śmietnik na moim samochodzie nawet jakbym nowego GT-Ra wystawił bo ma taki odpał i tyle,
    Myślę,że nie

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    . Heh nawet sam do mnie pisał o STeka grafitowego ale nie chce gościa na oczy widzieć.
    Co on chce kupić to nie wnikam i średnio mnie to interesuje

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    a żadnych sensowno-konkretnych argumentów żeby mieć do tego podstawy bez oględzin. .
    Z tego co można przeczytać w tym wątku to niestety jest parę argumentów

    ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:46 ----------

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Skoro już piszesz to dawaj konkretne przykłady a nie takie które w tym przypadku nic nie dają
    To są konkretne przykłady ,w których oceniasz auto na podstawie zdjęć

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta

    fachowa ocena w formie żartu. No no
    Kwestionuje ? Zabawne
    Jakoś tam nie widzę żartu,a patrząc na emotikon to raczej nie wiarę w przebieg

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    . Oceniam stan wizualny, zgodność wyposażenia z tym co auto powinno mieć względem tego jak wyjechało z fabryki a nie stan techniczny bo to jest kolosalna różnica.

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta

    Ale co mnie obchodzi
    Co oceniasz.Nigdzie nie pisałem i nie pytałem o to co oceniasz ,a czy oceniasz.

    A skoro jak napisałeś ,ze oceniasz na podstawie zdjęć to dlaczego kogoś innego krytykujesz ,ze robi to samo?

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Myślałem ,że Tobie tego nie trzeba tłumaczyć ale jednak, cóż. Rozumiem ,że nie widzisz różnicy między oceną stanu technicznego a wizualnego na zdjęciach. Powodzenia.
    Jak wyżej

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    "To szrot, silnik padnięty, zawiecha wybita."
    Jest równa z
    "Brak mu odpowiedniego grilla, nie ma znaczka gdzieś tam".
    Powodzenia
    Skoro wiesz lepiej ode mnie to powodzenia
    Ostatnio edytowane przez norbi333 ; 23-03-2014 o 11:59
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  20. #1219
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Co oceniasz.Nigdzie nie pisałem i nie pytałem o to co oceniasz ,a czy oceniasz.

    A skoro jak napisałeś ,ze oceniasz na podstawie zdjęć to dlaczego kogoś innego krytykujesz ,ze robi to samo?


    Dalsza rozmowa nie ma sensu, skoro nie potrafisz zrozumieć jednego szczegółu.
    I dalej Ci tego tłumaczyć nie zamierzam bo już wystarczająco napisałem i nie mam cierpliwości by pisać innym językiem. Skoro dotychczasowego nie rozumiesz. Albo nie chcesz zrozumieć ? Nie mój problem.
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  21. #1220
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Dalsza rozmowa nie ma sensu, skoro nie potrafisz zrozumieć jednego szczegółu.
    .
    Masz całkowitą rację skoro ja zadaję konkretne pytanie,a Ty wyskakujesz z jednym szczegółem

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    I dalej Ci tego tłumaczyć nie zamierzam bo już wystarczająco napisałem i nie mam cierpliwości by pisać innym językiem.
    Ja tym bardziej nie będę Ci tłumaczył prostego pytania ,które Ci zadałem

    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Skoro dotychczasowego nie rozumiesz. Albo nie chcesz zrozumieć ? Nie mój problem.
    Tu nie ma co rozumieć.Pytanie było proste i odpowiedź już jest znana
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 20:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 20:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów