+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 51 z 170 PierwszyPierwszy ... 4147484950515253545561101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,020 z 3391
  1. #1001
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    cristoferec wiele chciał bym napisać, napiszę tylko **** Żal tyłki ściska..wiem.

    Jeśłi piszę że auto technicznie jest w świetnej kondycji - to uwierz, takiego go nie kupiłem i biorę odpowiedzialność za te słowa bo samego denerwuje mnie jak dryluje z 300km po auto które miało być super a okazuje się 5 rzeczy do zrobienia.. Od ostatniego czasu nie wypuszczam z ręki samochodu w którym coś jest do wymiany, ciekawe ilu z was tak sprzedawałoby samochód bo o ile wiem to mało który pojawi się na lokalnych zlotach bo pewnie leczycie swoje wozy/udajecie na forum kozaka w jakim stanie to wóz nie jest/zarzucacie coś drugiej osobie ( mi ) a rzeczywistość weryfikuje tak że wstyd się pokazać ze swoją furką panowie pewnie. Prawda kole ? oczywiście nie kieruje tego do poczciwych formułowiczów, tylko *** którzy są mocni za klawiaturą. Jak napomniałem JA CHCĘ żeby potencjalni kupcy dosadnie sprawdzali moje auta, bo tym bardziej chcę zobaczyć minę kiedy się okazuje że w lepszym stanie STeka ( poza prawdziwym formułowym-fanatykiem ) nie dostaną w naszym kraju ! A to ile kto na czym zarobi, to martw się żebyś miał na nowe dywaniki a nie o moją kieszeń.
    Mi już wystarczy że przyznałeś się kilka stron wcześniej do cofnięcia licznika.
    Jesteś spalony po całości.

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #1002
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    zarzucacie coś drugiej osobie ( mi ) a rzeczywistość weryfikuje tak że wstyd się pokazać ze swoją furką panowie pewnie. Prawda kole ?
    Nie, ja auto mam już prawie 3 lata i władowałem na pewno wiecej pieniedzy niż Ty w tego STeka.

    Dodatkowo mam faktury na naprawy, wszsystko opisuje na forum.

    Auto nigdy nie było uderzone

    Miałem wcześniej inne mondeo, dbam o auta jak potrafię a nie nazywam siebie fanatykiem.

    Zaliczyłeś już kilka wtop i zobaczymy co będzie dalej (czy kolejne wtopy czy może będzie ktos zadowolony), póki co tylko DonMondeo ujawnił sie na forum z osób które kupiły auto


    Podsumowując wg mnie zbyt dużo niewiadomych przy tych autach, krótko jestes na forum i mocno sie bulwersujesz gdy ktoś napisze prawdę

    btw za gwiazdki też można osta złapać jeśli ukrywaja wulgaryzm

  4. #1003
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Mój tata władował w stare audi więcej kasy za 3 lata niż warty jest ładny cały STek, to nie jest wyznacznik stanu samochodu, bo ono nadal chciało. Jak wcześniej wspomniałem przy obecnych możliwych "sprawdzaczach" i wiedzy można w 80% sprawdzić stan samochodu, to że było coś wymienione nie znaczy że znowu się nie zepsuje. Jak coś ma się zepsuć mimo że świeże to się zepsuje, wiele takich przypadków było. Sprzedałem łącznie od tamtego roku 8szt ST220, w pięciu przypadkach bodajże pierwszemu oglądającemu, szczerze to mało kogo interesowały faktury jakie dostawałem od poprzednich właścicieli, dlatego też osobiście kompletnie ich nie gromadzę tylko wymieniam wszystko co sprawdzenie wykazuje. Kupującego nie interesuje zbytnio że wymieniłem łącznik czy łożysko, tylko co jest obecnie do wymiany, chyba że chodzi o grube rzeczy jak sprzęgło wtedy fakturka wskazana. Jeśli ktoś kupi samochód i znajdzie coś do wymiany, zwracam koszta jak w przypadku DonMondeo ( świece np ). Znajdź mi handlarza ( nie nazywam siebie tym określeniem w żadnym wypadku i wiem co mówię ) który podejmie z tobą długoterminowy kontakt i wszelkie wsparcie po transakcji...powodzenia

    Panowie szkoda biadolić, ktoś będzie zainteresowany, przyjedzie i sam sprawdzi czy warto. Po co tyle popłochu siać. Ze swojej strony zagwarantować mogę że TAK, warto. Bo tym bardziej takie akcje na forum motywują mnie żeby auto było w mega stanie.

  5. #1004
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Stfan ja już nawet Twoich jąkań nie czytam, szkoda mi czasu.

    Sprzedajesz rodzynki ? Tylko co to za rodzynek do którego trzeba dołożyć ponad 5tyś jak w przypadku DonMondeo.

    Kupujesz paździerza, wciskasz ludziom kit próbując zarobić 10tyś. np. jak w przypadku niebieskiego ST, żenada...

    ---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Panowie szkoda biadolić, ktoś będzie zainteresowany, przyjedzie i sam sprawdzi czy warto. Po co tyle popłochu siać. Ze swojej strony zagwarantować mogę że TAK, warto. Bo tym bardziej takie akcje na forum motywują mnie żeby auto było w mega stanie.
    Na miejscu administratora już dawno bym Cie odesłał z Twoimi darmowymi reklamami na giełdę do Słomczyna.

  6. #1005
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    Stfan ja już nawet Twoich jąkań nie czytam
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    szkoda mi czasu.

  7. #1006
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Szkoda dyskusji, jest zupełnie zbędna.
    A tutaj akurat masz rację, bo chyba już wszyscy wyrobili sobie zdanie na temat sprzedawanych przez Ciebie aut.

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Na szczęście nie każdy czyta w tej kwestii forum
    Może nie każdy, ale wiele osób szukających Mondeo trafia tutaj na MKP i zapodaje linki do ogłoszeń...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    dlatego też osobiście kompletnie ich nie gromadzę tylko wymieniam wszystko co sprawdzenie wykazuje. Kupującego nie interesuje zbytnio że wymieniłem łącznik czy łożysko (...)
    Części na wymianę kupujesz używki czy nówki? Jeśli nówki to faktura/paragon być powinien, a ich posiadanie świadczyłoby tylko na Twoją korzyść...

    Mówisz, że wymieniasz wszystko co trzeba. To skąd takie wydatki w ledwie co zakupionym od Ciebie "rodzynku"?

    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Ostatnio w aucie było robione:
    - wymiana przednich tarcz
    - wymiana przednich klocków
    - wymian świec zapłonowych
    - wymienione łożyska w alternatorze
    - uszczelnienie silnika (wymiana uszczelek od rozrządu i miski olejowej)
    - wymiana paska wieloklinowego
    - wymiana drążka kierowniczego prawego

    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Bez wtrącania się, ale jeśli są problemy o których nie wiedziałeś przy zakupie, zawsze możesz zwrócić auto do sprzedawcy.

    To niestety wcale nie jest takie proste i w dużej mierze zależy od tego czy kupił od firmy czy od osoby prywatnej...


    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Odpowiedź jest jedna. Pilnie ale to pilnie potrzebuję gotówki.
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Co było do zrobienia to zrobiłem bo auto miało być dla mnie na dłuższy czas. Niestety wypadek losowy...
    Z jednej strony wypadek losowy i pilna potrzeba gotówki, a z drugiej strony chcesz zamiany z dopłatą czyli chyba jednak z gotówką nie jest tak źle...

    cytat z Allegro:
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cena do negocjacji z uwagi na konieczną pilną sprzedaż!!! Do końca tego weekendu cenę mocno obniżę

    Podejrzewam, że nikt tego auta nie kupi za takie pieniądze. Niestety sprzedaży nie ułatwia Ci fakt, że auto pochodzi od Stfan więc tak naprawdę nie wiadomo co z nim było nie tak wcześniej oraz czy i jak to zostało zrobione. Jeśli auto ma jakąś wadę o której wiesz, to lepiej od razu powiedz co jest nie tak i obniż cenę, a wtedy może jakiś chętny się tutaj znajdzie, który sobie przeanalizuje koszta naprawy i świadomie kupi.

    Jeśli można wiedzieć, to po co demontowałeś instalkę LPG? Przecież łatwiej byłoby je sprzedać z LPG.










  8. #1007
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    To niestety wcale nie jest takie proste i w dużej mierze zależy od tego czy kupił od firmy czy od osoby prywatnej...
    Domniemywałem, że skoro handluje zawodowo, to ma działalność i sprzedaje na fakture..

  9. #1008
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Sprzedałem łącznie od tamtego roku 8szt ST220,
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Znajdź mi handlarza ( nie nazywam siebie tym określeniem w żadnym wypadku i wiem co mówię ) który podejmie z tobą długoterminowy kontakt i wszelkie wsparcie po transakcji...powodzenia
    Jeśli nie jesteś handlarzem a sprzedałeś tyle aut to życzę powodzenia podczas kontroli Urzędu Skarbowego Przyda sie na pewno

    ---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    chcesz zamiany z dopłatą czyli chyba jednak z gotówką nie jest tak źle...
    z dopłatą dla niego jeśli dobrze zrozumialem

  10. #1009
    Przemo1903
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    A miał być taki rodzynek tylko parę tyś. trzeba było dołożyć i nie wiadomo co dalej...
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...991772457.html

    Stfan kupujesz oby taniej, trochę wizualnie podpicujesz i bazujesz na ludzkiej naiwności żeby jak najwięcej zarobić.
    Czy to jest w porządku ? I jeszcze nie wiadomo po co kompromitujesz się na forum.
    A gdzie się podział znaczek ST z poduszki powietrznej kierowcy?
    Od dłuższego okresu czasu obserwuje ten wątek i również w moich oczach jesteś skreślony Stfan jako sprzedawca St. Gdyby nie uważne przeglądanie ogłoszeń przez użytkowników z tego forum wiele informacji jak dla mnie bardzo istotnych nt sprzedawanych przez Ciebie St nie ujrzałoby światła dziennego. Proponuje byś pojechał na hamownie z tym St co robiłeś w nim remont i pokaż te 230 KM na papierze, tylko nie maluj wykresu w paincie
    Ostatnio edytowane przez Przemo1903 ; 20-02-2014 o 08:08

  11. #1010
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Czepiasz się. Brak znaczka nie oznacza od razu ,że poduszka była wystrzelona. Pewnie sam się odkleił
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  12. #1011
    Przemo1903
    Gość
    Zdecydowanie sam Takie coś u fanatyka Mondeo St220, który nie jest handlarzem, niemożliwe...

  13. #1012
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Właśnie bardzo możliwe . Tak czyścił i huhał na znaczek ,że klej puścił
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  14. #1013
    Niedzielny kierowca Awatar kemot678
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Golf 6
    Silnik
    1.6TDI
    Od
    23 Jan 2009
    Mieszka w
    Garwolin
    DonMondeo a może Stfan odkupi od ciebie tego "rodzynka"

    W końcu On skupuje w dobrych cenach takie perełki

  15. #1014
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Właśnie bardzo możliwe . Tak czyścił i huhał na znaczek ,że klej puścił
    Znaczek, tak jak i wszystkie wycięte katalizatory pewnie na allegro poszły

  16. #1015
    Wyłączony
    Model
    mondeo
    Silnik
    duratorq di
    Opis
    Niesięgający daleko
    Od
    14 Dec 2009
    Mieszka w
    Koblenz, DE
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Czepiasz się. Brak znaczka nie oznacza od razu ,że poduszka była wystrzelona. Pewnie sam się odkleił
    i się wgłębienie w pokrywie poduszki pod znaczkiem samo wyprofilowało na gładko..



    ---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Właśnie bardzo możliwe . Tak czyścił i huhał na znaczek ,że klej puścił
    Znaczek, tak jak i wszystkie wycięte katalizatory pewnie na allegro poszły
    taaaa, kto Ci kupi zatkane katy? Katalizatory nie są dożywotnie. Przy 250tyś.km już zwykle do wyrzucenia. Więc żeby nie wymieniać na nowe ($$), dużo taniej jest je wyciąć.

    Potem cofasz przebieg o 100tyś. i jest forumowa igła.
    Ostatnio edytowane przez marcusX100 ; 20-02-2014 o 10:07

  17. #1016
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Panowie

    Auto naprawiam u Pawła w Piastowie. Co było do zrobienia na już to zrobiłem i nie oszczędzałem na to. Samochód szykowałem pod siebie więc instalację LPG zdemontowałem. Nie będę się powtarzał dlaczego to zrobiłem. Dla mnie jest to smutna wiadomość że muszę sprzedać ten samochód bo długo na niego czekałem. Ale trudno... Mam nadzieję że kiedyś znowu stanę się posiadaczem ST.
    Mogę zejść z ceny bo bardzo zależy mi na sprzedaży. Liczę na to że temat załatwię szybko, ale przez to co się dzieje na forum to zaczynam w to wątpić.
    Nie wiem dlaczego w mało pozytywny sposób wypowiadacie się o moim aucie. Nawet jeśli było kupione z defektami od Damiana to ja wszystko porobiłem. Mam zatem nadzieję że skończymy już temat gdybania o aucie. Sporo osób jest z Wawy to zapraszam na oględziny i załatwimy spory od zaraz.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  18. #1017
    Wyłączony
    Model
    mondeo
    Silnik
    duratorq di
    Opis
    Niesięgający daleko
    Od
    14 Dec 2009
    Mieszka w
    Koblenz, DE
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Liczę na to że temat załatwię szybko, ale przez to co się dzieje na forum to zaczynam w to wątpić.
    Nie wiem dlaczego w mało pozytywny sposób wypowiadacie się o moim aucie.
    Wiesz, to co się dzieje na forum i ogólnie na rynku używanych aut w polsce, to nie Twoja wina, ani Twojego auta.
    Temat wiele razy wałkowany na forum. To, że większość ludzi chce być oszukiwana (ponad stan techniczny auta liczy się wizualny i cena), powoduję, że większość handlarzy oszukuje (cofa przebieg, wykonuje prowizoryczne naprawy na sztukę byle sprzedać - nasycenie rynku też jest spore). Stąd to podejrzliwe podejście.

    A co do Twojego auta, to nie ma się co dziwić, że podejrzenia wzbudza choćby poduszka powietrzna zastąpiona tańszą, bo z podstawowej wersji.. I o ile sam moduł airbag jest taki sam, działa tak samo, to dziwi fakt, że skoro jest się posiadaczem topowej/ekskluzywnej wersji(swego czasu w UK więcej się sprzedawało Astonów Martinów DB9 niz Mondeo ST220 ), to zastępuje się go tańszym zamiennikiem.
    Nie wspominając o powodzie wymiany modułu poduszki powietrznej, skoro auto jest bezwypadkowe?

  19. #1018
    Przemo1903
    Gość
    Kolektory wymieniłeś skoro instalka zdemontowana? Z dowodu też wykreślona? Odpowie ktoś na pytanie co z poduszką się stało?

  20. #1019
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Co do poduszki i kolektora to nic nie wiem. Z dowodu instalacja jest wykreślona.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  21. #1020
    Przemo1903
    Gość
    To jak zaślepiłeś otwory po wtryskiwaczach?

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów