+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Masz wodę na uszczelce na progu od strony pasażera to zdejmij tapicerkę drzwi i nałóż silikon na uszczelniacz między gąbką a blachą, tam jest pewnie jakaś przerwa. Zresztą jak pisałem już wcześniej i jest dużo tematów na ten temat.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Opis
    Mondeo MK3 1.8+LPG, sedan
    Od
    28 Apr 2005
    Mieszka w
    Białystok
    nie ma wody na uszczelkach, bo ponacinałem uszczelki i woda sie nie zatrzymuje na nich, a w drzwiach wygłuszenie podklejone, leci gdzies właśnie z przodu samochodu

    Dodano po 2 min.:

    Cytat Zamieszczone przez insider69
    no jak powiekszysz zdjecie to widac.... no chyba ze chcesz, to podaj maila, to wysle poczta oryginalna wieolkosc zdjecia, a tam widac bez tlumaczenia praktycznie....

    a uszczelnialem laczenie nadwozia z karosieria samochodu... zaraz doslownie pod szyba... w samym rogu...

    grafik@printart.com.pl - proszę o zdjęcie na maila, muszę koniecznie to załątać dziś
    MKIII 1.8 benz + podtlenek LPG srebrny, 2001

  4. #23
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez pogo84
    leci gdzies właśnie z przodu samochodu
    Na odległość to nikt Ci nie wskaże gdzie konkretnie u Ciebie jest nieszczelność, musisz sam do tego dojść, bo tak to zasilikonujesz pół auta a dalej będzie mokro.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  5. #24
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Opis
    Mondeo MK3 1.8+LPG, sedan
    Od
    28 Apr 2005
    Mieszka w
    Białystok
    no ale chociaż jakiś punkt odniesienia bym miał...
    MKIII 1.8 benz + podtlenek LPG srebrny, 2001

  6. #25
    Pochłaniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    podwinąć dywan i umyć samochód, będzie widać skąd leci.

  7. #26
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Opis
    Mondeo MK3 1.8+LPG, sedan
    Od
    28 Apr 2005
    Mieszka w
    Białystok
    głowę wkladalem pod gąbkę 20 litrów wody wylane w okolicach filtra przeciw pylkowego i widac było, że woda się zbiera, ale nie widać skąd leci !!!!!!!!! :/
    MKIII 1.8 benz + podtlenek LPG srebrny, 2001

  8. #27
    Pogromca zakrętów Awatar insider
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BMW G31 530
    Od
    26 Oct 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    poszlo na maila zdjecie, sorki ze tak pozno, ale nie bylo mnie w domku

  9. #28
    Kursant
    Opis
    moto
    Od
    02 Sep 2007
    Mieszka w
    wszędzie
    Ktoś tam pisał, że ma mokra gąbkę pod wykładziną.

    Nie wiem skąd ale napiszę jak osuszyć.

    Tylko i wyłącznie gazety z hipermaketów. Bierzemy tego z 50-100 egzemplarzy i kilkanaście (reszta na kolejne razy) dokładnie wykładamy pomiędzy poszczególnymi warstwami tapicerki. W zależności od stopnia zmoczenia wymieniamy gazety co kilka/naście lub dziesiąt godzin.

    Gazety to najlepszy sposób. papier wszystko wciągnie. Do suchego.

  10. #29
    Kursant
    Opis
    Mondeo mk3 2.0 TDCI 130 KM
    Od
    18 Jul 2009
    Mieszka w
    Wejherland
    U mnie ciekła woda po membranie wygłuszającej w tylnych drzwiach. Po prostu woda szła po szybie potem wpływała do wnętrza drzwi tam spływała na dół i zauwazyłem ze dolna spoina kleju (przypominająca konsystencją i wyglądem smołę) w jednym miejscu przecieka. Musiałem ją zdjąc całą mate i przykleiłem folię z worka na śmieci bo odklejając mate ta się podarła , tylko tą folie na dole zawinąłem do wewnątrz drzwi bo mata była przyklejona na zewnątrz nie wiedziec czemu i tylko czekac az zacznie się lac woda. Problem z wodą znikł! Koniec bajki! sorry! Nie chce mi się poprawiac pisowni!

  11. #30
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MK 3 2,0 +gaz
    Od
    10 Jun 2009
    Mieszka w
    starogard gdański
    a ja mam pytanie takie mam wodę od strony kierowcy leci po przewodach przy lewej nodze prawdopodobnie po kablach od złącza miedzy drzwiami a kabiną ( chyba " słoń") czy tam powinna być jakaś uszczelka czy to trzyma tylko na zasadzie skręcenia na maxa

  12. #31
    Zielony listek Awatar soldier1987
    Imię
    Mariusz
    Opis
    mondeo mkIII 2.0 tddi 115 km kombi 2002 r
    Od
    13 Aug 2010
    Mieszka w
    Koszalin
    zrobiłem obudowę filtra kabinowego oraz uszczelkę pod szybą (wyczyściłem i na nowo założyłem). pomimo tego dalej cieknie w mundku. od strony pasażera zadarłem do góry wykładzinę w celu jej osuszenia. dziś wracam do domu po służbie, zajeżdżam na parking patrze i co widzę?! w miejscu uniesionej wykładziny sączy się stróżka wody. wydaje mi się że wiem skąd cieknie, ponieważ patrzyłem dokąd prowadzi stróżka,a prowadzi w lewą stronę pod deskę rozdzielczą od strony pasażera, wsadziłem tam rękę i jest strasznie ale to strasznie mokro. Nadmienie że od 3 dni nie padało a z rana osiadła mgła i zaczeło cieknąć... jak myślicie skąd to leci??? po kablach do środka? czy jakąś dziurę mam?

  13. #32
    Zielony listek
    Opis
    Mondeo Mk3 2002 TDCI
    Od
    28 May 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    hehe u mnie tez cieklo, ale zbieglo sie w czasie kilka przyczyn- na poczatku poszla uszczelka od filtra przeciwpylkowego. oszczelnilem silikonem za 49zl - jest jak uszczelka, mozna wyjmowac i zakladac oslone filtra bez obawy ze urwie sie silikon.

    Potem zamonowalem chromowane oslony na progi i zaczela sie zbierac woda na uszczelce. zrobilem kilka dodatkowych dziurek w tej uszczelce i jak narazie jest cisza

  14. #33
    Zielony listek Awatar soldier1987
    Imię
    Mariusz
    Opis
    mondeo mkIII 2.0 tddi 115 km kombi 2002 r
    Od
    13 Aug 2010
    Mieszka w
    Koszalin
    i po problemie nie cieknie... z nagrzewnicy od klimy się lało po ścianie grodziowej ponieważ taki plastikowy pojemniczek na uszczelce był nieszczelny. Niestety aby to naprawić trzeba było całą konsolę w aucie zrzucać

  15. #34
    Mistrz pobocza
    Imię
    Maciek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Mondeo MKIV 2,0 TDCI 130 KM
    Od
    12 Sep 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez trucksweb
    oszczelnilem silikonem za 49zl - jest jak uszczelka
    jaki to silikon konkretnie? U mnie nie cieknie ale chciałbym wiedzieć na przyszłość, na wszelki wypadek.

  16. #35
    Kursant
    Opis
    Mondeo MK III 2.0TDCi
    Od
    24 Aug 2010
    Mieszka w
    Polska-Dolny Śląsk
    Ja mam podobny problem z wodą po prawej stronie z tyłu-cieknie około 10 cm od krawędzi łuku. Rozebrałem dzisiaj tapicerkę drzwi i pianka jest pięknie przyklejona na całym obwodzie i co stwierdziłem? sucho. Polewając wodę na drzwi obserwowałem miejsce po zdemontowaniu głośnika gdzie woda cieknie i stwierdziłem że ładnie kapie, ale na spód do otworów wypływowych.
    Uwaga!! przyczyną najprawdopodobniejszą jest uszczelka drzwiowa, bo jak zacząłem lać wodę na styku dwóch drzwi-dokładnie na słupek to woda zebrała się tam gdzie zwykle - na dole. Na razie zrobiłem prowizoryczne odprowadzenie za pomocą gumowej uszczelki okiennej w miejscu wewnętrznego słupka u podstawy

  17. #36
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    07 May 2017
    Mieszka w
    Białystok

    Mam mokra podłogę w kombi pomocy

    Witam, jestem nabywca mondka 2.0 ben kombi od dwóch dni i zauważyłem że mam mokra podłogę cała z tym, że od strony kierowcy i za nim mocniej niż z ze strony pasażera od czego zacząć dochodzenie przyczyn, i czy demontaż wykładziny jest skomplikowany?
    Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

  18. #37
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Najpewniej leje się przez drzwi. Woda stoi na progu? Tu jest poradnik http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ce-tylne-drzwi

  19. #38
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    24 Aug 2017
    Mieszka w
    Chełm
    Hej odkopię temat. U mnie od początku woda Kapała gdzieś z okolicy schowka ale na szczęście nie było drastycznie. Ale miesiąc temu wyczaiłem ze wykładzina po prswej stronie tylnej kanapy jest cała mokra aż wykładzina splesniala? To od gdzieś od tylnych drzwi puszcza czy jest jeszcze jakaś możliwość dostania się wody na tył wykładziny?

    Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

  20. #39
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Potrafi jeszcze pod relingami podciekać.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  21. #40
    Mistrz pobocza Awatar MikiS93
    Imię
    Mikołaj
    Model
    MKIII
    Silnik
    V6 2.5 170KM
    Opis
    2001 Ghia
    Od
    23 Aug 2011
    Mieszka w
    Elbląg
    Najlepiej jak jedna osoba wsiądzie do środka a druga będzie lała wodę

    Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [MkIII] Mokra podłoga za kierowcą i kontrolka poduszek
    By Kuba93 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 21:04
  2. [MK III] Mokra podłoga z tyłu
    By karooo in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 08:46
  3. [MkI] Mokra podłoga przód
    By maciupa in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 18:56
  4. [MkII] mokra tylna podłoga :(
    By gls83 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2010, 19:48
  5. [MkII] Mokra podłoga
    By in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-10-2006, 18:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów