+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar Gebar
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MK2 1,8 po swapie. 97'
    Od
    05 Oct 2009
    Mieszka w
    Z miasta Łodzi się pochodzi :)
    Tak się tylko zastanawiam.. bo ostatnio często widuję auta z "mrugającymi" światełkami podświetlania tablicy..
    Czy to nie właśnie te ledy ?




  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    te co mrugają to są żarówki rurkowe, jak nie wierzysz to zatrzymaj takiego co mu mruga i spytaj się Te żarówki nie są w żaden sposób zabezpieczone przed wilgocią(świecą 2tyg. potem zaczynają mrugać, a po krótkim czasie przepalają się), po czym widać że producent nastawił się na dużą sprzedaż przy minimalnym zadowoleniu klientów. Tak jak pisałem wcześniej Moduły Led są zajefajne pod względem wykonania a kaska jest niewielka.
    Pozdrawiam

  4. #23
    Pochłaniacz prostych Awatar Gebar
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    Mondeo MK2 1,8 po swapie. 97'
    Od
    05 Oct 2009
    Mieszka w
    Z miasta Łodzi się pochodzi :)
    Cytat Zamieszczone przez JerryF
    te co mrugają to są żarówki rurkowe, jak nie wierzysz to zatrzymaj takiego co mu mruga i spytaj się
    Nie mam ku temu powodu, z ciekawości zapytałem..




  5. #24
    Mistrz pobocza Awatar Rafal_K
    Imię
    Rafał
    Opis
    MKII 2.0 Kombi '99
    Od
    25 Jul 2008
    Mieszka w
    Kwidzyn (pomorskie)
    Je w swoim byłym MkIII Kombi miałem takie rurkowe żarówki...
    Jeździły ze mną jakieś 3-4 miesiące...
    Jak sprzedawałem auto to te żarówki dałem koledze i on na nich jeździ do dzisiaj...
    Nie wiem co wam mruga...
    Dodam, że kupiłem pierwsze lepsze żarówki jakie w sklepie mieli...
    Moim zdaniem szkoda kasy na te moduły ledowe...
    Żarówka tańsza i jeszcze szybsza wymiana...
    Teraz do MkII też bede takie pakował...
    Dużo gazu, sprzęgło od razu i pali laka ta padaka

  6. #25
    Racja jest jak pupa, każdy ma swoją...
    "szkoda kasy na te moduły ledowe" to powiedz mi co zrobisz jak metalowe elementy kloszy oświetlenia tab. rej. Ci przegniją i się rozsypią? Wsadzisz tam żarówki rurkowe, bez większych problemów? I właśnie po to są moduły led oferowane przez tego kolesia. Nie do Tuningu(chociaż jak kto woli) tylko do zaoszczędzenia pieniędzy.
    Pozdrawiam.

  7. #26
    rustin
    Gość
    ale co przez zwykłe żarówki ma przegnić czy jak? czy wybiegasz w przyszłość i że jak przegnije to tylko moduł wstawisz bo żarówki już nie da rady?

  8. #27
    Mistrz pobocza
    Imię
    Zbyszek
    Model
    MKI
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    + LPG II gen.
    Od
    06 Jul 2009
    Mieszka w
    ETM - Tomaszów Maz. / Łódź
    a nie lepiej sobie samemu coś takiego zmontować? i taniej powinno wyjść i satysfakcja większa
    ja tam wszelkie moduły led, ledowe zamienniki żarówek itd. sam sobie robię - koszta niewielkie a radocha z działającego i użytecznego tworu niesamowita

  9. #28
    Niedzielny kierowca
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    MK3 2002 1.8 Duratec +LPG, MK4 2009 2.0 Duratec
    Od
    01 Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    tak na marginesie... mi kazali spadać na przeglądzie i wymieniać wszystkie ledy (postojowe i rejestracja) na zwykłe. Z takimi już kupiłem bo sam bym nie włożył. I potwierdzam poprzepalały i poprzypalały się te od rejestracji.

  10. #29
    Cytat Zamieszczone przez rustin
    ale co przez zwykłe żarówki ma przegnić czy jak? czy wybiegasz w przyszłość i że jak przegnije to tylko moduł wstawisz bo żarówki już nie da rady?
    patrzę w przyszłość tak, żarówki już nie wsadzisz bo nie będziesz miał w co Będziesz miał wtedy dwie opcje:
    1. Kupić nowe klosze np. mk3 =60 do 80zł/2szt.
    2. Kupić moduły led np. mk3 =37zł/2szt. i wykorzystać stare klosze w sposób jaki opisałem w pierwszym poście.

    Co bardziej się opłaca?

    Btw. z smerfami i przeglądami nie ma problemów.

  11. #30
    rustin
    Gość
    dziwne masz rozumowanie zakładając że ci zgnije oprawka na żarówki i dlatego kupować jakieś moduły led. Jak zgnije to trzeba zrobić jak powinno byc

  12. #31
    Chyba nie możemy się zrozumieć
    Popatrz na drugie zdjęcie w pierwszym poście. Tak będzie wyglądała Twoja lampka(umyta) po przegniciu metalowych elementów/blaszek. Ni hu hu nie założysz żarówki rurkowej więc albo kupisz nową lampkę albo tańsze moduly led(moduł przykleja się na super glue do tych cokolików). Teraz rozumiesz? :P

  13. #32
    rustin
    Gość
    tak,wolę mieć nową lampkę mimo wszystko i wtedy mogę sobie włożyć co chce

  14. #33
    Mistrz pobocza Awatar Rafal_K
    Imię
    Rafał
    Opis
    MKII 2.0 Kombi '99
    Od
    25 Jul 2008
    Mieszka w
    Kwidzyn (pomorskie)
    Kolego JerryF wyolbrzymiasz za bardzo...
    Myślisz, że tak odrazu przegniją Ci sie mocowania lampki??
    Jeszcze nigdzie nie słyszałem, żeby ktoś miał coś podobnego...
    Kolega w 20 letnik oplu zakładał takie żarówki rurkowe na LEDach i jakoś mu nie przegniły blaszki...

    Podzielam zdanie Rustina, moim zdaniem nie warto przepłacać za ten sam efekt...

    Kolego lepiej przyznaj sie, że to Ty sprzedajesz te moduły, bo coś za bardzo je zachwalasz...

    Moje zdanie jest takie, że szkoda kasy na to i lepiej wsadzić żarówke na diodach...
    Raz, że taniej, a dwa, że szybciej sie zakłada, a to co piszesz o gniciu blaszek... Hmmm... Bezsens...
    Dużo gazu, sprzęgło od razu i pali laka ta padaka

  15. #34
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Sprzedane
    Od
    10 Nov 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Rafal__K
    Kolego lepiej przyznaj sie, że to Ty sprzedajesz te moduły, bo coś za bardzo je zachwalasz...
    Widać to tylko zbieżność nick'a :



    Po co więc głupoty opowiadać, że "koleś" sprzedaje, czy też "może najlepiej gościu powinien oddawać te moduły led za darmo?" ??
    Sprzedajesz, ok - to daj ogłoszenie w odpowiednim dziale, a nie robisz jakieś podchody...

    Pełen link dla zainteresowanych :
    http://forum.fordclubpolska.org/show...70&postcount=1

  16. #35
    rustin
    Gość
    Brak słów.

  17. #36
    Kuźwa, rozgryźliście mnie
    Po co piszę, że koleś - a po to, że nie mam odpowiedniej liczby postów żeby dodać temat w dziale giełda(nie chciałem robić spamu w innych tematach) oraz żeby nie dostać bana.

    I nie podchody, tylko każda reklama jest dobra

    A co do przegniwania metalowych elementów to wybaczcie ale z doświadczenia wiem, że tak się dzieje. Mnóstwo os. pisało do mnie czy to właściciele Focusów czy Mondeo w tym mk2.
    Wychodzi na to, że wasze Mondziaki to perełki
    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
    [ciach]

    Kolego proszę nie robić tu reklamy, bo ost poleci- Gori232

  18. #37
    Kursant
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Opis
    Mk3 2.0 TDDI 2005r. kombi
    Od
    28 Jan 2010
    Mieszka w
    Bolesławiec
    na przeglądzie pan się chwile przyglądał podświetleniu tablicy bo mam diodowe rurkowe w kolorze biały zimny ale wkoncu nic nie powiedział na szczęscie. Założyłem je ponad pół roku temu i cały czas dobrze świecą, nic nie mrugają a kosztowały jakieś 8zl za sztuke. Nic tam nie gnije tylko śrubki mocujace lampki były troche pordzewiały. Kolega tu chce zrobić reklame to zrozumiałe to jego interes ale jak dla mnie cena mało konkurencyjna.

  19. #38
    Mistrz pobocza Awatar Rafal_K
    Imię
    Rafał
    Opis
    MKII 2.0 Kombi '99
    Od
    25 Jul 2008
    Mieszka w
    Kwidzyn (pomorskie)
    No i sie wydało...
    Moim zdaniem cena jest stanowczo za duża, jak na 2 diody z kawałkiem płytki...
    Jednak dalej bedzie łatwiej i taniej kupić żarówki, a efekt ten sam...
    Dużo gazu, sprzęgło od razu i pali laka ta padaka

  20. #39
    Cena jest konkurencyjna do zakupu nowych kloszy, i taki był zamysł produkcji tych modułów. Dla zobrazowania o co mi chodziło we wcześniejszych postach, wrzucam zdjęcie pożyczone od kolegi gervee z forum Focusa.

    Edit:
    Z resztą te 4 diody(po 2 na lampkę) płytka pcb robiona na zamówienie i pozostałe części wcale tak mało nie kosztują, bo też nie są chińskimi badziewnymi podzespołami. Moduły wykonane są w Polsce przez Polaka i każdy moduł przechodzi określony test jakości aby zachować jak najlepsze parametry, w tym żywotność oraz zadowolenie nabywcy. Czas to pieniądz, innowacyjne pomyły tego co spaprali projektanci forda też kosztują, wiec było by miło jakbyście nie porównywali moich modułów do chińskich(bo teraz 99% takiego oświetlenia jest tam produkowane) żarówek rurkowych led
    Serdecznie Pozdrawiam.

    [/url]

  21. #40
    Mistrz pobocza Awatar Rafal_K
    Imię
    Rafał
    Opis
    MKII 2.0 Kombi '99
    Od
    25 Jul 2008
    Mieszka w
    Kwidzyn (pomorskie)
    Tak zardzewiała lampka to cha z po powodziowego auta, które ze 2 tygodnie stało w wodzie...
    Pierwszy raz taką widze...
    Dużo gazu, sprzęgło od razu i pali laka ta padaka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów