+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    mrletter
    Gość
    Witam. To ja się podzielę historią z power boxem. Mam mondka automat 115 kucy, ostatnio namierzyłem przypadkiem na tablicy power box (nie będe podawał nazwy bo to nie istotne) . Jest to cyfrowy programowany ponoć pod auto - zresztą kupiłem używany od gościa który miał taki sam model jak ja. Zapłaciłem za niego grosze (100 z przesyłką) wychodząc z założenia że koszt niewielki to spróbuję bo ogólnie jestem sceptyczny co do cudownych pudełek.
    I tutaj , kto chce wierzyć kto nie niech nie wierzy, ale - dziś wróciełm z trasy którą często jeżdzę latam i spalanie wynosiło ok 8,5 - dzisiaj po powrocie wyszło 6,2 - no i jestem szczerze zaskoczony i dumam co by dało gdybym mondka podesłał do Heko na profesjonalną robotę. Skoro tutaj takie pudełko coś wskórało. Co do mocy- coś tam lepiej - ale to automat i ciężko stwierdzić - aczkolwiek pod górki idzie lepiej.

    Dodam jeszcze że niedawno przeszedłem remont automatu (pękł pierścien hamulca) i jego praca też jest o niebo lepsza niż przed naprawą - a tego boxa założyłem po naprawie - tak więc nie wiem czy to box, czy automat zrobił taką robotę ale spalanie naprawdę mi spadło. Na mieście srednio wychodziło mi 10,5 - po remoncie przejechałem ok 1000 km z boxem i w mieście wychodzi ok 8,5.

    pozdrawiam

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #22
    Zbanowany
    Imię
    Jacek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    10 Feb 2015
    Mieszka w
    Birmingham UK / Nowy Targ
    Świetnie kolego,a czy takie "wspaniałe" pudełko dostępne jest do modelu mk4? Byłbym wdzięczny za informacje. Marzy mi się aby jeszcze udoskonalić swojego *"muminka".


    *muminek - każdy zna tę bajkę i kojarzy Muminki. Wraz z moją małżonką tak pieszczotliwie nazywamy nasze "drugie dziecko".

  4. #23
    Niedzielny kierowca
    Model
    MK4
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2.0 TDCI
    Od
    26 Oct 2013
    Mieszka w
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez Jacekmir1978 Zobacz posta
    Marzy mi się aby jeszcze udoskonalić swojego *"muminka".
    Będziesz w PL to jedź do Heko,tam pełna profeska,a nie jakieś magiczne pudełka....

  5. #24
    Pochłaniacz prostych Awatar heko
    Imię
    Grzegorz
    Model
    FF 3 RS
    Silnik
    2.3eb 400+
    Opis
    Focus 3 RS 2.3eb 400+
    Od
    15 Apr 2008
    Mieszka w
    Krakowie
    sprawdź sobie dokładnie spalanie, trzeba patrzeć na tankowanie, przed i po montażu boxa, niestety oszukuje on spalanie na kompie
    spalanie po chipie/boxie spada, ale tylko troszkę

  6. #25
    Kursant Awatar passionist
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    Mondeo mk3
    Od
    11 Jun 2013
    Mieszka w
    Opalenica, Rakoniewice
    @heko - podeslij koszty na PW - pacjent 115km na zwykłych wtryskach i zwykłej pompie - wtryski są świeżo po regeneracji jak coś to zmienia

  7. #26
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    26 Apr 2014
    Mieszka w
    Żywiec
    Witam, podłącze się do tematu. Mam 2.0 TDCI 115km, i myśle o założeniu chipa w profesjonalnej firmie. Czy to prawda, że autko które ma nalatane więcej przebiegu (mój ma 300tys) nie nadaje sie do chipowania? Czy jest to w jakikolwiek sposób groźne dla silnika? Ile może mi dzięki temu przybyć kucyków?

  8. #27
    Pochłaniacz prostych Awatar pleban
    Imię
    Paweł
    Opis
    Mondeo mk draj w dizlu
    Od
    15 Feb 2007
    Mieszka w
    Bielawa czasami Bździszewo maj lover ;)
    Ja u siebie miałem założonego boksa.Takiego kupiłem montowany był przez firmę która poprzedniemu właścicielowi usuwała dpf.
    I powiem że jeździło to przyjemnie.Przede wszystkim ładnie ciągnął od dołu.Przy czipie u Grześka został z hamowany na nim i wyszło 142km i 372 nm
    PUNK MIESZKA WE MNIE
    Jeżdżę Dieslem bo Mnie stać
    Power by Heko 159 KM & 405 Nm

  9. #28
    Kursant Awatar megabac
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Ghia Executive
    Od
    14 Nov 2014
    Mieszka w
    Oleśnica
    @heko podeślij prosze na PW info ile by kosztowało dopompowanie w moc mojego 2.0 TDCi 130KM.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [TDCi MKIII] chip tuning 2.0 TDCI Lubuskie
    By Daniell82 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 12:00
  2. [MkIII] Tuning- Chip CR ? Mondeo 2.0 TDCI
    By czerwek91 in forum Tuning
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 17:02
  3. [Tuning]2,0 TDCI - chip plus ...?
    By MAG in forum Tuning
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-10-2009, 02:16
  4. [MkIII] Chip tuning + skorzana kierownicado MKIII Kombi
    By guzzi in forum Tuning
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-07-2007, 00:10
  5. [MkIII] Chip tuning TDCI 130KM
    By vincar in forum Tuning
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2007, 12:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów