+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Też sie kiedyś z tym spotkałem, że ktoś miał wyciętą tą pompkę. Ale z drugiej strony jest prawie zawsze montowana z pompą vp44. Ja kupiłem boscha, bo już się spotkałem z opnią znajomych, że zamienniki albo padają, albo są strasznie głośne.
    I'm not insane, my mother had me tested!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Karol
    Opis
    MONDEO MKIII TDDI
    Od
    24 Mar 2010
    Mieszka w
    Elbląg
    ja mam zamiennik i nie narzekam, działa tak jak powinna i nie hałasuje a kosztowała 170 zł


    Wysyłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk 2

  4. #23
    Kursant
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4
    Od
    11 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Juz tez kupilem Boscha na wszelki wypadek, chociaz nie jestem zwolennikiem drogich oryginalnych czesci. 324 z przesylka ze sklepu internetowego. Jak dobrze ze to forum istnieje... mozliwosc pominiecia pompki uratowala mi troche dupe.

  5. #24
    Zielony listek Awatar Majsterbombka
    Imię
    Tomek
    Model
    Vectra
    Silnik
    Z19DTH
    Od
    29 May 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Czy ta pompka ma swój bedzpiecznik? nie miałem pojęcia ze nie działa od kiedy mam auto

    Mondeo Mk3 TDDi ... Sprzedany


  6. #25
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie chyba nie ma bezpiecznika... Nie ma też błędu na kompie (znaczy ma ale nie swój), a to często by zaoszczędziło ludzikom wydawania kasy na pompę wtryskową...
    I'm not insane, my mother had me tested!

  7. #26
    Zielony listek Awatar Majsterbombka
    Imię
    Tomek
    Model
    Vectra
    Silnik
    Z19DTH
    Od
    29 May 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    No ja pompe wtryskową własnie zrobiłem i przy tym wyszło ze pomocnicza nie działa.
    Musiała sie wysypac juz poprzedniemu włascicielowi bo ja nigdy jej nie słyszałem, byłem przekonany ze jest ok.
    Teraz po regeneracji pompy wtryskowej tez nie ma zadnych problemów.
    Tak czy siak trzeba bedzie zanurkowac pod auto i pewnie wymienic pomocniczą.
    Ostatnio edytowane przez Majsterbombka ; 30-12-2012 o 21:30

    Mondeo Mk3 TDDi ... Sprzedany


  8. #27
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Karol
    Opis
    MONDEO MKIII TDDI
    Od
    24 Mar 2010
    Mieszka w
    Elbląg
    tylko jak pomocnicza nie działa to auta nie odpalisz, więc albo naciągneli cię na regenerację ,albo to zbieg okoliczności ,że właśnie walnęła. Nie byłby to pierwszy raz jak ktoś robi pompę wtryskową przez pomocniczą

    Wysyłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk 2

  9. #28
    Zielony listek Awatar Majsterbombka
    Imię
    Tomek
    Model
    Vectra
    Silnik
    Z19DTH
    Od
    29 May 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez krol44 Zobacz posta
    tylko jak pomocnicza nie działa to auta nie odpalisz,
    odpala bez zadnego problemu

    Mondeo Mk3 TDDi ... Sprzedany


  10. #29
    Mistrz pobocza Awatar kojot310
    Imię
    Darek
    Model
    2.0 benzyna
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    mk 3 benzyna 2.0 w automacie 145 km
    Od
    31 Jul 2007
    Mieszka w
    Żory/ Górny Śląsk/ SZO
    U mnie odpalał ale pochodził z 10 minut i gasł,pozniej go nie odpaliłes przez 2-3 godziny za żadne skarby,po 3 godzinach powtórka zapalił pochodził 10 min i gasł.

  11. #30
    Kursant
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4
    Od
    11 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez 007 Zobacz posta
    Juz tez kupilem Boscha na wszelki wypadek, chociaz nie jestem zwolennikiem drogich oryginalnych czesci. 324 z przesylka ze sklepu internetowego. Jak dobrze ze to forum istnieje... mozliwosc pominiecia pompki uratowala mi troche dupe.
    tak napisalem wczesniej. Niestety padlem ofiara oszustwa. Kupilem pompke paliwa ze sklepu http://www.pompapaliwa.pl/ artykul http://www.pompapaliwa.pl/?2647,pomp...sch-0580464075





    jak widac na zalaczonych zdjeciach - pod napisem Bosch jest wybity napis WRC. WRC jest to hiszpanska firma produkujaca pompy paliwa (niby calkiem niezle). W kazdym badz razie jest to nie Bosch. Ta czesc, gdzie sa zlacza elektryczne pompki jest inna niz moja oryginalna pompa Bosch ktora sie zepsula. Ktos starł papierem sciernym napis WRC i na to nabil napis Bosch. Instrukcja wyglada jak chinskie kserowane gowno a nie instrukcja Bosch. Z tego co sie dowiedzialem (pytalem ludzi ktorzy kupili na allegro od tego goscia) to ktos sprzedaje pompy z tego samego zrodla na allegro:
    http://moto.allegro.pl/pompa-paliwa-...933567429.html

    Takze uwazajcie na to. Temat pompek paliwa wspomagajacych powinien byc przypiety w dziale Diesel bo z tego co widze kazdy to w pewnym momencie przerabia.
    Ostatnio edytowane przez 007 ; 08-01-2013 o 23:27

  12. #31
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    No właśnie zdziwiła mnie cena tej twojej pompki. Ja najtańszą boscha znalazłem za 530 zł. Na opakowaniu było "Made in Czech Republic" i wygląda jak oryginał. Złączki elektryczne są takie jak w oryginale, a właśnie w zamiennikach podobno trzeba coś tam dorabiać.
    I'm not insane, my mother had me tested!

  13. #32
    Pieszy
    Imię
    Rafał
    Opis
    Ford Mondeo MK III 2.0 TDDI
    Od
    29 Jan 2013
    Mieszka w
    Płock

    pompka pomocnicza -zamiennik

    a czy jak zakładaliście zamiennik to czy przerabialiscie złączkę od paliwa? w zamienniku jest pełna rurka wychodząca a w oryginale jest rurka z dziurkami i trójnik? czy da się wykrecic te rurkę z dziurkami czy trzeba jakoś to obejsc?

  14. #33
    Kursant Awatar bioly_86WR
    Imię
    Marcin
    Model
    Audi A4 B8
    Silnik
    2.0 TDI CR
    Od
    10 Jun 2010
    Mieszka w
    Radom
    no a ja potrzebuję pompy paliwa bardziej wydajnej z tego względu iż bedąc u Heka rok temu nie dało się wiecej wycisnąć ponieważ pompa paliwa nie wyrabiała tzn podawałą już za mało paliwa...

    teraz pytanie co założyć by było bardziej wydajnie??
    Mondeo MK3 -->Mazda 6 MPS --> Mondeo MK4 --> Audi A4 B8 --> OCTAVIA RS -->

  15. #34
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    A ty nie masz tdci?

    ---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

    Marcin, tu jest mowa o dodatkowej pompie paliwa, która występuje tylko i wyłacznie przy zwykłej rotacyjnej pompie wtryskowej, występującej tylko w mondeo TDDi 115. Oczywiście w innych markach też, ale to nas nie interesuje.
    Co do twojego przypadku, to snajper z fcp po zmianie wtrysków miał 200 koni z mondeo 2.0 tdci 115 konie w serii. Miał stałą geometrię. Więc raczej nie pompa jest tu problemem. Jego samochód chyba ciąglę jest najmocniejszym mondeo mk3 dieslem.
    I'm not insane, my mother had me tested!

  16. #35
    Kursant Awatar bioly_86WR
    Imię
    Marcin
    Model
    Audi A4 B8
    Silnik
    2.0 TDI CR
    Od
    10 Jun 2010
    Mieszka w
    Radom
    yhym takie buty.......
    Mondeo MK3 -->Mazda 6 MPS --> Mondeo MK4 --> Audi A4 B8 --> OCTAVIA RS -->

  17. #36
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    22 Jul 2014
    Mieszka w
    murow
    Panowie pomozcie..zamierzam zabrac sie za sprawdzenie czy pompka prawidlowo pracuje ale nie chce bez sensu wszystkiego rozkrecac..trudno dostac sie do tej pompki i ja wymontowac?

  18. #37
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Pompka to kilka przewodów paliwowych i kilka elektrycznych. Znajduje się w osłonie i jest pod spodem auta w okolicach prawego tylnego koła. Gdzieś w okolicach tylnej kanapy. Tak na prawdę jest na wierzchu, tylko musisz się dostać wygodnie pod auto.
    I'm not insane, my mother had me tested!

  19. #38
    Zielony listek
    Opis
    MK3 TDDI
    Od
    10 Apr 2010
    Mieszka w
    Zabierzów/Kraków
    A po co kolego chcesz sprawdzać ? Najprościej na włączonym silniku posłuchać czy buczy. Jeśli nie to napewno jest już do wyrzucenia.

  20. #39
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    11 Oct 2015
    Mieszka w
    Grudziądz
    Witam wszystkich na forum, nie chcę zakładać nowego wątku więc może tu ktoś mi pomoże.

    Prze de wszystkim dzięki forum nie regenerowałem pompy wtryskowej w moim Mondku ale oprócz pompki pomocniczej mam problem, wycieka paliwo w miejscu połączenia przewodu który idzie od pompki do zbiornika pod tylną kanapą, Mondeo 2001 rok 2.0 TDDI 115 KONI, znalazłem w necie taki sam NOWY przewód i chciałem go kupić ale okazało się po numerze vin że to nie jest przewód od tego auta i nigdzie nie mogę znaleźć oryginału, jeździłem po szrotach i sklepach i nigdzie nie mają.

    Zamówiłem już nową pompkę gdyż moja co prawda pracuje ale ledwo zasysa paliwo pewnie przez to że pracowała z powietrzem, teraz nie mogę podłączyć nowej póki nie zlikwiduje wycieku, może wie ktoś jaki to ma być dokładnie przewód, może ktoś posiada takowy? odkupił bym, bardzo proszę o jakieś wskazówki gdzie ewentualnie mogę kupić, auto posiadam nie długo i od tygodnia stoi na parkingu. Z góry dziękuje za pomoc.

Podobne wątki

  1. [TDDi MKIII] pompa wtryskowa ...co zrobić ?TDDI 2001 MKIII
    By lukaswer1983 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 17:44
  2. [MkIII] Silnik 2.0 tddi- ford mondeo r.2001
    By Matius in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2007, 20:39
  3. [MkIII] Pompa paliwa Mondeo 2001 TDDI -> Bosch0 580 464 0
    By krzysc in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2007, 12:22

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów