+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 64 z 64 PierwszyPierwszy ... 14546061626364
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 1270
  1. #1261
    Zielony listek
    Imię
    Arek
    Model
    Mondeo Mk3 2006
    Silnik
    1.8 125 Km
    Opis
    Błękitny Grom
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Witajcie . Odświeżę temat . A co byście polecali obecnie w cenie ok 600 zł najlepiej żeby to była kamera przód i tył ,miała tryb parkingowy . Jakieś 70Mai czy coś innego?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1262
    Cytat Zamieszczone przez arkadiof Zobacz posta
    Witajcie . Odświeżę temat . A co byście polecali obecnie w cenie ok 600 zł najlepiej żeby to była kamera przód i tył ,miała tryb parkingowy . Jakieś 70Mai czy coś innego?
    Mam mikavi pq4 dual, teraz stoją za 769zł. Na początku lekko wariowała, reset fabryczny, potem miesiąc później przełączyła się sama z siebie w pewien tryb (długo opowiadać) który powodował że po odpaleniu silnika z trybu parkingowego zamiast się wybudzać to się wyłączała, co spowodowało że pół dnia jeździłem bez kamerki. Ponowny reset fabryczny i od tego czasu spokój.

    Bardzo dobra jakość obrazu, dobre kąty obiektywów, GPS czyli prędkość plus trasa w aplikacji na tel. Łączność z telefonem przez wifi, nie musisz wyciągać karty. Dodatkowo tylna kamerka ma delikatne czerwone podświetlenie widoczne w lusterku wstecznym więc widzisz kiedy działa. Tryb parkingowy poklatkowy, dodatkowo po instalacji modułu masz zabezpieczenie przez zbytnim wyczerpaniem akumulatora (sprawdzone w praktyce, w zimie urywało mi nagrywanie po kilku h).

    edit.
    przykładowe pliki: https://megawrzuta.pl/download/2fae0...5811bc7a8.html
    Ostatnio edytowane przez Nikuś ; 16-03-2021 o 22:54

  4. #1263
    Pieszy
    Model
    MkV
    Silnik
    2.0 Hybrid 187 KM
    Od
    18 Mar 2021
    Mieszka w
    Poznań

    Kamerki samochodowe

    Najlepiej sprawdzić recenzje kilku kamerek i wybrać właściwą Dobre sprzęty to: Mikavi PQ2 GPS Dual, Prido i5, Garmin Dash Cam Tandem, powodzenia!

  5. #1264
    Kursant
    Imię
    Konrad
    Model
    Ford mondeo
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    Wróciłem po dłuższej przerwie��
    Od
    12 Jun 2014
    Mieszka w
    Łódz/Głowno
    Co myślicie by kamerę tylnia podpiąć pod kamerę w lusterku? Ktoś robił coś takiego??

  6. #1265
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    A co to za lusterko?
    Jakiś videorejestrator?
    Jest w nim może gotowe gniazdo na kamerę?

    Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  7. #1266
    Mistrz pobocza Awatar jamax
    Imię
    Jarosław
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.2 TDCi 175 KM
    Opis
    TITANIUM
    Od
    15 Sep 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Konrad81 Zobacz posta
    Co myślicie by kamerę tylnia podpiąć pod kamerę w lusterku? Ktoś robił coś takiego??
    Pewnie że się da .I coś mi mówi ,że są gotowe zestawy - lusterko z rejestratorem i kamera na tył .
    Tylko ta kabelkologia
    Edit
    minuta na google
    https://www.euro.com.pl/rejestratory...E&gclsrc=aw.ds
    Ostatnio edytowane przez jamax ; 15-07-2022 o 10:23

  8. #1267
    Pochłaniacz prostych Awatar splitu
    Imię
    Daniel
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    97r sedan
    Od
    05 Jun 2013
    Mieszka w
    Pionki k. Radomia
    Te najtańsze to szajs, w nocy nic praktycznie na nagraniu nie widać, mimo że się chwali producent że ma podczerwień czy tam inny noktowizor.
    Dobry zestaw od 600zl w górę.
    Chyba że ktoś nie jeździ w nocy, to może zestaw za 100zl sobie kupić i daje radę.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    był: mondek mk1 1.6 Pb/LPG IIgen, sedan, 93r. służył wiernie
    był: mondek mk2 2.0 Pb/LPG STAG 200-4, habeta, 99r. służył wiernie
    jest: mondek mk2 1.8 Pb, sedan w cenie roweru + webasto
    jest: mondek mk2 1.8 Pb/LPG KME Diego G3, hb

  9. #1268
    Pieszy
    Model
    MkIV BA7 kombi
    Silnik
    2.3 160 KM
    Opis
    r.2010 przed lift
    Od
    15 Jul 2022
    Mieszka w
    Sztum

    kamerka w kombi mk4

    Cytat Zamieszczone przez splitu Zobacz posta
    Te najtańsze to szajs, w nocy nic praktycznie na nagraniu nie widać, mimo że się chwali producent że ma podczerwień czy tam inny noktowizor.
    Dobry zestaw od 600zl w górę.
    Chyba że ktoś nie jeździ w nocy, to może zestaw za 100zl sobie kupić i daje radę.

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Jestem posiadaczem MK4 kombi (BA7) przed liftem 2010. Mam covers+ nx sony z navi ale niestety bez wejścia na kamerę i bez kamery. Jestem po samodzielnym montażu kamerki. Przekazuję garść uwag:
    1. najłatwiej i najlepiej zamontować kamerę w panelu świateł ale na środku. Jest wtedy centralny widok. Montaż nie wymaga kombinacji z prowadzeniem kabli jak w kanałach i wierceniem blachy przy wymianie uchwytu tablicy rej. na taki z kamerką. No i tam jest osłonięta przed wodą z góry i z dołu. Montaż wymaga 1 dziurki w plastiku.
    2.Warto zwrócić uwagę na długość kabli. W kombi to 5,5 m minimum.
    3.Lepiej jeśli jest osobny wtyk kamery do kabla monitora a nie kabel video nierozłączny ale wtyk powinien być nieduży - łatwiej przepychać przez gumowe rękawy przepustów. (Moja kamerka ma długi i gruby wtyk - przepchnąłem po godzinie).
    4.Podłączenie do instalacji zostawiłem elektrykowi - w zestawach raczej nie ma złączek. Oczywiście do linii świateł cofania.
    5.Kable do ekranu prowadziłem za osłonami po stronie kierowcy - z tyłu do siedzenia i potem po zdjęciu uszczelnień drzwi bokiem podsufitki a potem, przy słupku - w dół i dalej z przodu w okolice progu i przedniego słupka.
    6.Zasilanie monitorka pociągnąłem razem z video z tyłu dla uniknięcia "szukania" w okolicy tablicy rozdzielczej linii, która zasila cofanie.
    7.W mondeo duży problem to montaż kamerki na pofalowanym kokpicie. Na razie mam postawioną "tymczasowo" na przylepcu, taką otwieraną jak na załączonych foto. Nie chciałem dodatkowego lusterka z monitorem a wymiana firmowego, z przyciemnianiem nie pasowała mi.
    8. Kamera musi mieć podświetlenie bo najczęściej jest potrzebna przy słabszej widoczności tyłu a monitorek obsługiwać 720x480.
    Załączone obrazki

  10. #1269
    Pieszy
    Model
    MkIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    04 Jul 2022
    Mieszka w
    Katowice
    Oj mnie też by się przydała porządna kamera

  11. #1270
    Kursant
    Imię
    Konrad
    Model
    Ford mondeo
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    Wróciłem po dłuższej przerwie��
    Od
    12 Jun 2014
    Mieszka w
    Łódz/Głowno
    Ja mam w lusterku, bezproblemowa😉

    ---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

    Cytat Zamieszczone przez magdalenaz Zobacz posta
    Oj mnie też by się przydała porządna kamera
    Ja mam w lusterku 😉

    ---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

    Macie czujniki cofania tył lub przód ? Nie wiem na jakie się zdecydować czy sam tył czy razem z przodem ??

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 00:59
  2. [MkII] Jakie amory polecacie na tył ???
    By ARASSS in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 12:05
  3. [MkII] jakie polecacie żarówki?
    By grubasq in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-09-2008, 17:59
  4. [MkI] Jakie świece polecacie?
    By kongo in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-04-2006, 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów