+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 190
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    bo tym samym rosną szansę że sprzedam mojego jak przyjdzie na niego czas.
    Sprzedać na pewno sprzedasz, pytanie tylko za ile...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    Cieszy mnie że jest kilka osób poszukujących na poważnie Stasia, bo tym samym rosną szansę że sprzedam mojego jak przyjdzie na niego czas.
    Poszukujących to było tu już setki i na tym się skończyło. Patrząc na Allegro po ile czasu wiszą to ciężko widzę sprzedawanie
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  4. #23
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Panowie, trochę więcej optymizmu w nowym roku
    Sprzedaż będzie konieczna bo ciężko zmieścić 3 foteliki na tylna kanapę.

  5. #24
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    Panowie, trochę więcej optymizmu w nowym roku
    Ja tam nie biorę do głowy.Jak przyjdzie czas sprzedaży to w rozliczeniu zostawię.Nie będę się bawił w sprzedawanie
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  6. #25
    Mistrz pobocza
    Imię
    Dawid
    Model
    Kangur, Fiesta mk6
    Silnik
    1,2i, 1,4 TDCI
    Opis
    Renault Kangoo 1,2 16V, '02/Ford Fiesta 1,4 TDCI
    Od
    18 Nov 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Ja tam nie biorę do głowy.Jak przyjdzie czas sprzedaży to w rozliczeniu zostawię
    łatwo powiedzieć...po primo wątpię, czy zaproponowana cena będzie Cię satysfakcjonować, po secundo auto w rozliczeniu zostawisz praktycznie tylko w komisie...
    126p (seledynek)->ASTRA I 1,7 TDS (pierwszy ścigacz)->ASTRA II 1,7 DTI->MDO MK CZY TDDI 116 KM!!!->MONDEO MK IV 2,0 TDCI 143 KM ----->>> http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/89291-Mondełuś-MK-IV-by-agassii-) ------->>Kangur do budowy chałupy, Fiesta mk6


  7. #26
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez agassii Zobacz posta
    łatwo powiedzieć...po primo wątpię, czy zaproponowana cena będzie Cię satysfakcjonować, po secundo auto w rozliczeniu zostawisz praktycznie tylko w komisie...
    ST 200 zostawiłem w rozliczeniu w komisie bez problemu i za przyzwoite pieniądze.Ja i tak jak szukam to tylko w komisach ,bo na firmę i mi faktura potrzebna
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  8. #27
    Zielony listek Awatar pawelszakal
    Imię
    Paweł
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    09 Aug 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    ST 200 zostawiłem w rozliczeniu w komisie bez problemu i za przyzwoite pieniądze.Ja i tak jak szukam to tylko w komisach ,bo na firmę i mi faktura potrzebna
    A ile bedziesz chcial za swojego? Ja jestem zainteresowany zmiana, ale dopiero w okresie wiosna / lato.

  9. #28
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez pawelszakal Zobacz posta
    A ile bedziesz chcial za swojego? Ja jestem zainteresowany zmiana, ale dopiero w okresie wiosna / lato.
    Jak będę sprzedawał to marzec/kwiecień.Wtedy będę patrzył ceny i myślał ile wystawić. Z tym ,że mój ma kratkę i homologację na ciężarowe czyli jest zarejestrowany na 4 osoby
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  10. #29
    Zielony listek Awatar pawelszakal
    Imię
    Paweł
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    09 Aug 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Bede obserwowal Tylko pytanie jest takie czy moge po prostu zrezygnowac z tej kratki nie ponoszac jakichs duzych kosztow?

  11. #30
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez pawelszakal Zobacz posta
    Bede obserwowal Tylko pytanie jest takie czy moge po prostu zrezygnowac z tej kratki nie ponoszac jakichs duzych kosztow?
    A nie wolał byś niebieskiego sedana?? jest pięcioosobowy a kupujący będzie zwolniony z opłaty skarbowej gdyż samochód również jest na firmę

  12. #31
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez pawelszakal Zobacz posta
    Bede obserwowal Tylko pytanie jest takie czy moge po prostu zrezygnowac z tej kratki nie ponoszac jakichs duzych kosztow?
    Z tego co wiem to trzeba pas środkowy zamontować i przegląd.
    Aczkolwiek w codziennym użytkowaniu to w niczym nie przeszkadza.

    ---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    A nie wolał byś niebieskiego sedana??
    Desperat jesteś albo auto lipa jak każdemu tak chcesz wpychać swojego
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  13. #32
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Desperat jesteś albo auto lipa jak każdemu tak chcesz wpychać swojego
    norbi333 zdaję sobie sprawę że w dzisiejszych czasach nie łatwo sprzedać samochód. A co do desperacji to dziwnie ją rozumujesz skoro nawet nigdzie nie wystawiłem swojego na sprzedaż
    Swojego MK2 sprzedałem nie sprzedając. Znaczy się przykleiłem kartkę dla picu na szybie i tego samego dnia się sprzedał. Miałem poprostu mega fuksa i wiem o tym. Dobrze więc wspomnieć że jest lub będzie na sprzedaż gdyż wiele osób śledzi te tematy poszukując swoich przyszłych wozidełek. Czy Auto Lipa skromnie pozostawię do oceny ewentualnym zainteresowanym.
    Tak jeszcze tylko dodam od siebie że nie każdy może sobie pozwolić oddać swojego w rozliczeniu gdzieś do komisu gdyż niemal zawsze cena jaką ci zaproponują jest śmiesznie mała w stosunku do rynkowej. W sytuacji gdy zbiera się każdy grosz by mieć na nowszy model taka opcja jest nie do przyjęcia.

  14. #33
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Z tego co wiem to trzeba pas środkowy zamontować i przegląd.
    Aczkolwiek w codziennym użytkowaniu to w niczym nie przeszkadza.
    dokładnie + trzeba mieć fakture za demontaż kratki , montaż pasa i przegląd po tych czynnościach zrobiony - zazwyczaj robi to ta sama firma.
    No i dochodzą do tego jeszcze koszta przerejstrowania auta z ciężarowego na osobowe.


    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    nawet nigdzie nie wystawiłem swojego na sprzedaż
    przecież wisiał jakiś czas temu na otomoto czy tam allegro wystawiony za 35k plnów
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  15. #34
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    przecież wisiał jakiś czas temu na otomoto czy tam allegro wystawiony za 35k plnów
    Świetna pamięć. Gratuluję. wystawiony był tylko raz 3 miesiące temu żeby się przekonać czy ktoś się zainteresuje. Nie miałem nawet pewności czy chcę sprzedać, stąd ta nieniska cena. No stąd i z faktu że moim zdaniem był tej ceny wart oczywiście.
    A myśl o ponownym wystawieniu powróciła po świętach, jak się za każdym razem użerałem z zapięciem pasów w 3 fotelikach na tylnej kanapie. Pomyślałem że może w s-maxie było by łatwiej . Ale zanim decyzja zapadnie muszę przeprowadzić test czy aby na pewno będzie.

  16. #35
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    norbi333 zdaję sobie sprawę że w dzisiejszych czasach nie łatwo sprzedać samochód. A co do desperacji to dziwnie ją rozumujesz skoro nawet nigdzie nie wystawiłem swojego na sprzedaż
    .
    Jak pamiętam to sprzedawałeś bardzo usilnie

    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    norbi333 zdaję sobie sprawę że w dzisiejszych czasach nie łatwo sprzedać samochód. .
    Popatrz na Allegro.ST wszystkie te same wciąż się powtarzają od pół roku i lepiej i jak ceny pospadały.Teraz jak weźmiesz z 25 tyś to będzie sukces

    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    Tak jeszcze tylko dodam od siebie że nie każdy może sobie pozwolić oddać swojego w rozliczeniu gdzieś do komisu gdyż niemal zawsze cena jaką ci zaproponują jest śmiesznie mała w stosunku do rynkowej. W sytuacji gdy zbiera się każdy grosz by mieć na nowszy model taka opcja jest nie do przyjęcia.
    Ja ST 200 zostawiłem w rozliczeniu za 12 tyś ,gdzie wtedy na Allegro były 12-14 tyś.Także cena w miarę przyzwoita.Jak wystawiłem na Allegro za górną cenę to nawet nikt nie zadzwonił. A chcąc kupić inne auto po co mam siębujać ze sprzedaniem tego pół roku i lepiej i marnować czas i kasę na ogłoszenia ,zwłaszcza ,ze i tak na koniec tanio trzeba będzie oddać ,bo czas będzie gonił.To wolę od razu oddać w rozliczeniu i spokój
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  17. #36
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Jak pamiętam to sprzedawałeś bardzo usilnie
    No cóż, w przeciwieństwie do caqerr z twoją pamięcią nie jest najlepiej. Ale nie musi być bo zwyczajnie było to poza twoim obszarem zainteresowania. A to że wspomniałem w kilku wątkach że noszę się z zamiarem sprzedaży nie oznacza wcale desperacji. Jak już wspominałem wystawiony był tylko raz przez 10 dni na allegro i to wszytko, więc "bardzo usilnie" to znowu nadinterpretacja z twojej strony.
    Żeby mieć jasność i nie wracać do tematu ponownie - regulamin uniemożliwi mi wystawienie samochodu na sprzedaż w dziale handel ze względu na zbyt mała liczbę założonych postów. Jakie więc ma wyjście osoba na moim miejscu jeżeli chce poinformować ewentualnych poszukujących. Na forum mondeo są głównie osoby poszukujące Mondeo i to do nich powinno się kierować taką informację. Z drugiej zaś strony jest gro osób - forumowiczów, którzy właśnie na takie informacje czekają.
    Ja jak szukałem swojego to przeleciałem posty z kilku miesięcy i do wszystkich którzy kiedykolwiek wspominali o sprzedaży starałem się pisać lub dzwonić czy sprawa jest dalej aktualna. Stanisławów jest na tyle niedużo, że by znaleźć dobry egzemplarz trzeba się naszukać i najeździć po Polsce. Ja dla przykładu swojego znalazłem z archiwum allegro. Gdzie gość wstrzymał się ze sprzedażą bo czekał na s-maxa z salonu i termin miał dopiero za 2 miechy. A że po obejrzeniu kilkunastu "laleczek" nadal nie byłem usatysfakcjonowany zostawiłem zadatek i poczekałem te 2 miechy.

    Proszę więc o nie wrzucanie mi że auto lipa, że kieruje mną desperacja itd, a wziąć pod uwagę również fakt że wiele osób liczy właśnie na takie informacje na forum. Zwłaszcza że chętnie porozmawiam z każdym zapaleńcem na temat ST. Nie ważne czy kupić chce ode mnie czy od kogoś innego czy po prostu nosi się z zamiarem kiedyś tam w przyszłości i się zwyczajnie zastanawia.

    Mam nadzieję że sprawę sobie wyjaśniliśmy i od tej pory będziemy jedynie się uzupełniać w wypowiedziach, a interpretację motywów pozostawimy zainteresowanym.

    Pozdo

  18. #37
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    No cóż, w przeciwieństwie do caqerr z twoją pamięcią nie jest najlepiej. Ale nie musi być bo zwyczajnie było to poza twoim obszarem zainteresowania. A to że wspomniałem w kilku wątkach że noszę się z zamiarem sprzedaży nie oznacza wcale desperacji. Jak już wspominałem wystawiony był tylko raz przez 10 dni na allegro i to wszytko, więc "bardzo usilnie" to znowu nadinterpretacja z twojej strony.o
    Być może,bo akurat ofert z ST praktycznie nie przeglądałem i nie przeglądam,bo nie mam potrzeby.

    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    regulamin uniemożliwi mi wystawienie samochodu na sprzedaż w dziale handel ze względu na zbyt mała liczbę założonych postów. Jakie więc ma wyjście osoba na moim miejscu jeżeli chce poinformować ewentualnych poszukujących. Na forum mondeo są głównie osoby poszukujące Mondeo i to do nich powinno się kierować taką informację.

    Pozdo
    Czyli bardzo nie ładnie z twojej strony ,że próbujesz różnymi sposobami obejść regulamin.Ale to już sprawa modów

    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    Ja jak szukałem swojego to przeleciałem posty z kilku miesięcy i do wszystkich którzy kiedykolwiek wspominali o sprzedaży starałem się pisać lub dzwonić czy sprawa jest dalej aktualna. Stanisławów jest na tyle niedużo, że by znaleźć dobry egzemplarz trzeba się naszukać i najeździć po Polsce.
    Pozdo
    Ja kupiłem od razu pierwszego ,którego pojechałem oglądać.
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta

    Proszę więc o nie wrzucanie mi że auto lipa, że kieruje mną desperacja itd, a wziąć pod uwagę również fakt że wiele osób liczy właśnie na takie informacje na forum.

    Pozdo
    Może i przesadziłem,ale dla mnie tak to wygląda,bo gdzieś tylko ktoś wspomina o kupnie ST to już ty jesteś i próbujesz sprzedawać swego
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  19. #38
    Pochłaniacz prostych Awatar Jareczek1980
    Model
    Laguna
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    13 Mar 2010
    Mieszka w
    Czeladź
    Cytat Zamieszczone przez norbi333 Zobacz posta
    Może i przesadziłem,ale dla mnie tak to wygląda,bo gdzieś tylko ktoś wspomina o kupnie ST to już ty jesteś i próbujesz sprzedawać swego
    czepiasz sie

  20. #39
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez Jareczek1980 Zobacz posta
    czepiasz sie
    Nie czepiam się,bo akurat mi to bez różnicy
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  21. #40
    Zielony listek Awatar pawelszakal
    Imię
    Paweł
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    09 Aug 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez popeye81 Zobacz posta
    A nie wolał byś niebieskiego sedana?? jest pięcioosobowy a kupujący będzie zwolniony z opłaty skarbowej gdyż samochód również jest na firmę
    Do ciebie mam blizej :P Ale jak wiadomo cena odgrywa glowna role

Podobne wątki

  1. Kupno MKIII ST220
    By Mody in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 08:06
  2. Kupno ST220
    By MiKi in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 10:21
  3. Kupno Mondeo ST220
    By Marcino7 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 00:00
  4. Kupno Mondeo MK3 z LPG.
    By Pawel123 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2012, 19:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów