+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 33 PierwszyPierwszy ... 19252627282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 657
  1. #561
    Ogniomistrz Awatar bzikol
    Imię
    Tomasz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    SILVER KOMBI - SERIA 50
    Od
    07 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    ..

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #562
    Kursant
    Imię
    Robert
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Była wersja bida a będzie full wypas
    Od
    10 Oct 2016
    Mieszka w
    Sochaczew
    Witam co tu tak cicho nagrałem filmik jak powinien chodzić ford po naprawie całego układu CR pierwszy przed naprawą gdzie obroty równe żadnej sprężynki tylko mocne stukanie czyli praca na zbyt wysokiej dawce na wskutek uszkodzonej końcówki wtryskiwacza przez jeden wtryskiwacz korekty były szalone na wszystkich cylindrach.Drugi filmik po dwóch dniach od naprawy korekty na totalne zero dawka w granicach 1,80/2,05 mg na wolnych obrotach pracuje naprawdę cichutko w środku słychać jak by pracował benzyniak rewelacja.Nie pokoi mnie tylko te drganie nastawnika od turbawki i trochę to popiskuje przy tych drganiach czy u was jest tak samo czy jest bardziej stabilnie?

    1.https://www.youtube.com/watch?v=TgMXUuGiEdo
    2.https://www.youtube.com/watch?v=QW59lk7FQww&t=10s

  4. #563
    Zielony listek
    Imię
    Krzysztof
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    Mk III 2.2 TDCi
    Od
    27 Mar 2011
    Mieszka w
    Los Alamos i/lub Chrzanów
    Panowie przekalkulowałem "siły na zamiary" i stąd moje pytanie - sprawdzony warsztat śląskie lub małopolskie (okolice Krakowa) gdzie sumiennie naprawię wtryski ale też i pompę plus czyszczenie. Od razu zaznaczę, że DSC Bibice chyba już nie działa, dzwonię regularnie od jakiegoś czasu i echo...

  5. #564
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    Cytat Zamieszczone przez algreen Zobacz posta
    Od razu zaznaczę, że DSC Bibice chyba już nie działa, dzwonię regularnie od jakiegoś czasu i echo...
    Już niestety nie.
    Zostaje tylko wysyłka do Stalowej Woli
    fundil@interia.pltel;604-236-407
    Na stanie STN 1170, ELM, F-super i coś do radyjek.




  6. #565
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCI 180KM, 450 Nm
    Od
    16 Apr 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez algreen Zobacz posta
    Panowie przekalkulowałem "siły na zamiary" i stąd moje pytanie - sprawdzony warsztat śląskie lub małopolskie (okolice Krakowa) gdzie sumiennie naprawię wtryski ale też i pompę plus czyszczenie. Od razu zaznaczę, że DSC Bibice chyba już nie działa, dzwonię regularnie od jakiegoś czasu i echo...
    Witaj. Jade jutro do Krakowa jak coś możemy się zgadać w sprawie naprawy układu paliwowego.

  7. #566
    Zielony listek
    Imię
    Krzysztof
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    Mk III 2.2 TDCi
    Od
    27 Mar 2011
    Mieszka w
    Los Alamos i/lub Chrzanów
    Zbyszku opróżnij skrzynkę wiadomości priv

    ---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

    Warsztat Omnibus Tarnowskie Góry. Koledzy jakieś opinie, ktoś ich zna???

    http://diesel-center.pl/?page_id=13
    Ostatnio edytowane przez algreen ; 02-01-2017 o 19:02

  8. #567
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCI 180KM, 450 Nm
    Od
    16 Apr 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez algreen Zobacz posta
    Zbyszku opróżnij skrzynkę wiadomości priv

    ---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

    Warsztat Omnibus Tarnowskie Góry. Koledzy jakieś opinie, ktoś ich zna???

    http://diesel-center.pl/?page_id=13
    Juz opróżniona

    Wysłałem Ci na priv mój numer telefonu.
    Ostatnio edytowane przez Zbysiu ; 02-01-2017 o 19:35

  9. #568
    Pieszy Awatar Fordziak
    Imię
    Radek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Siemano Jestem świeżo po regeneracji układu w tdci-ku ( uff )
    A więc tak:
    1,Przebieg 413500 km
    2.Wszystkie wtryski robione
    3.Do mnie przyjechał kolega poznany na facebookowej grupie MKP cena jest indywidualna zależna od warunków współpracy i zakres prac
    4.Odczucia po naprawie: Jest świetnie!!! zupełnie inne auto. Rakieta w porównaniu do tego co było
    5.Przebieg po regeneracji niewielki bo robiłem wczoraj ale myślę, że bedzie tylko lepiej
    6.Oczywiście robiliśmy cały komplet tj. wtryski i pompa. Absolutnie nie ma sensu same wtryski bo uszkodzona pompa i tak je zarzuci. Krótko mówiąc głupiego robota.
    Zapytam się wykonawcy czy mogę go tu jakoś polecić bo wiem, że na jakimś forum się udziela ale nie wiem czy akurat na tym. Jeżeli tak to z chęcią to zrobie
    EDIT: Wykonawcą był Udzielający się poniżej Zbysiu także polecam go z czystym sumieniem
    Ostatnio edytowane przez Fordziak ; 06-01-2017 o 10:55

  10. #569
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    sedan
    Od
    20 Oct 2016
    Mieszka w
    w mieście
    Pacjent mk3 2.0 tdci 2006 bez dpf, fabrycznie zmniejszone do 125KM aby spełnił euro4. Na liczniku 206k (ile faktycznie nie wiem, kupiłem 5 lat temu z przebiegiem 130k).

    Jeden wtrysk leje (zrobiona próba przelewowa), słychać że coś stuka tak jakby na jeden gar miał za dużo paliwa. Żadna kontrolka się nigdy nie zapaliła, auto nie szarpie, nie ma problemów mocą.
    Jedyny minus to, że czasem przykopci mocno jak od dołu go ciasnę (szczególnie latem jak jeszcze klima chodzi).

    Warto się za to brać i pakować w koszta, czy odpuścić aż się konkretniej spieprzy. Ile trzeba by liczyć PLN za przyjemność zrobienia tego jak należy w Krakowie?

  11. #570
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    16 Mar 2016
    Mieszka w
    Gliwice
    To i ja się wypowiem
    1. Robiłem dość nietypowo tzn. najpierw wtryski (marzec 2016 przy 200kkm) a potem pompa (grudzień 2016 przy 212kkm)
    2. Wszystkie wtryski + potem pompa i czyszczenie (jw.)
    3. Wtryski: Mazanek w Woźnikach; pompa: forumowicz Zbysiu we Wrocławiu; czyszczenie: z kolegą mechanikiem
    4. Jestem zadowolony. Po zrobionych wtryskach auto śmigało bezproblemowo ale po poczytaniu różnorakich opinii, zasięgnięciu języka i wymianie filtra paliwa przed zimą (syf straszny się wylał) zdecydowałem się zrobić pompę, żeby potem nie powtarzać roboty wtrysków. U Zbysia okazało się po rozebraniu pompy, że zaraz prawdopodobnie zaczęłaby sypać a do tego uszczelka przepuszczała olej z rozrządu ( stąd syf w filtrze, przy robocie wtrysków stwierdzili, że nie opiłkuje i olali temat...). Dlatego w pompie wymieniona została ta uszczelka i pompa ssąca. Wtryski na szczęście nie zdążyły ucierpieć. Zbiornik czyściłem u kolegi mechanika - syf z oleju silnikowego który wracał z paliwem do zbiornika.
    5. Aktualnie mam 214kkm więc od naprawy pompy 2kkm
    6. Pompa i wtryskiwacze choć nie jednocześnie

  12. #571
    Zielony listek
    Imię
    Krzysztof
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    Mk III 2.2 TDCi
    Od
    27 Mar 2011
    Mieszka w
    Los Alamos i/lub Chrzanów
    No to po zabawie w moim Zbysiu do Koszalina cisnął
    Zaworki do tego końcówki plus cała pompa bez wałka. Jak by tego było mało już solo musiałem wymienić świece i rozrusznik Wycisnąłem na autobanie 230 i żadnej sprężynki. Jest git, poza jednym małym szczególikiem, jak się zagrzeje poszarpuje na wolnych. Obrotomierz tego nie sygnalizuje ale dość wyraźnie kuleje, można by rzec czym dłużej jeździł tym bardziej na wolnych kuleje. Z drugiej strony dzisiaj na postoju zagrzałem go "do pionu" pyrkałem dobre 1/2 h i nic jak na złość, a chciałem nagrać Zbyszkowi filmik z "zachowaniem się". Generalnie polecam usługi kolegi, przyjazd na chatę, autko zastępcze po 24 h samochodzik oddany wraz z papierami na robotę. Kontakt przed, w trakcie i po bez zarzutu. Jestem zadowolony, będę bardziej jak rozgryziemy co z tym poszarpywaniem o ile samo nie minęło

  13. #572
    Pieszy
    Model
    Ford Mondeo 2003
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Ford Mondeo 2003
    Od
    31 Jan 2017
    Mieszka w
    WARSZAWA
    Panowie z Warszawy albo okolic albo i dalej ,
    gorąca prośba o polecenie jakiegoś warsztatu w Warszawie - ford mondeo ( 2003, 115 KM, 305 000) kręci ale nie pali. Czasem zapala za 7 lub 8 razem. Potem w trasie jest OK ale jak postoi kilka godzin znowu to samo. Stoi teraz w warsztacie na Baletowej ale nie wiem czy to właściwe miejsce, nie znam tego warsztatu, trafiłam tam przypadkiem. Gość chce sprawdzać wtryski za 400 zł. Robić?
    Jak możecie to podpowiedzcie gdzie najlepiej szukać pomocy.
    z góry dziękuję za pomoc
    Marzena

  14. #573
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCI 180KM, 450 Nm
    Od
    16 Apr 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Sypcia Zobacz posta
    Panowie z Warszawy albo okolic albo i dalej ,
    gorąca prośba o polecenie jakiegoś warsztatu w Warszawie - ford mondeo ( 2003, 115 KM, 305 000) kręci ale nie pali. Czasem zapala za 7 lub 8 razem. Potem w trasie jest OK ale jak postoi kilka godzin znowu to samo. Stoi teraz w warsztacie na Baletowej ale nie wiem czy to właściwe miejsce, nie znam tego warsztatu, trafiłam tam przypadkiem. Gość chce sprawdzać wtryski za 400 zł. Robić?
    Jak możecie to podpowiedzcie gdzie najlepiej szukać pomocy.
    z góry dziękuję za pomoc
    Marzena
    Zmień warsztat. Sprawdzenie wtrysków za 400 zł masakra.

  15. #574
    Pieszy
    Model
    Ford Mondeo 2003
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Ford Mondeo 2003
    Od
    31 Jan 2017
    Mieszka w
    WARSZAWA
    Cytat Zamieszczone przez Zbysiu Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Sypcia Zobacz posta
    Panowie z Warszawy albo okolic albo i dalej ,
    gorąca prośba o polecenie jakiegoś warsztatu w Warszawie - ford mondeo ( 2003, 115 KM, 305 000) kręci ale nie pali. Czasem zapala za 7 lub 8 razem. Potem w trasie jest OK ale jak postoi kilka godzin znowu to samo. Stoi teraz w warsztacie na Baletowej ale nie wiem czy to właściwe miejsce, nie znam tego warsztatu, trafiłam tam przypadkiem. Gość chce sprawdzać wtryski za 400 zł. Robić?
    Jak możecie to podpowiedzcie gdzie najlepiej szukać pomocy.
    z góry dziękuję za pomoc
    Marzena
    Zmień warsztat. Sprawdzenie wtrysków za 400 zł masakra.
    Bardzo chętnie ale na jaki?
    Naprawdę nikt z Warszawy nie może pomóc - nikt nie miał tego problemu? To może pod Warszawą?
    Mechanik wycenił na oko naprawę na 5000 - samochód wart niewiele więcej.

  16. #575
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.2 tdci 2004
    Od
    22 Feb 2013
    Mieszka w
    ok.Białej Podlaskiej
    Dla mnie za sprawdzenie zaśpiewał ok.600 pln.Tylko myk jest taki,że nie mogę byc przy sprawdzeniu.Koleś chce wykręcic i zanieśc do innego budynku.Dlaczego?

  17. #576
    Ogniomistrz Awatar bzikol
    Imię
    Tomasz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    SILVER KOMBI - SERIA 50
    Od
    07 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTJ Zobacz posta
    Dla mnie za sprawdzenie zaśpiewał ok.600 pln.Tylko myk jest taki,że nie mogę byc przy sprawdzeniu.Koleś chce wykręcic i zanieśc do innego budynku.Dlaczego?
    bo w tym drugim budynku może mieć sprzęt do testów - a dlaczego nie chce przy Tobie sprawdzać, bo to jest proste sprawdzanie a kasa konkretna,
    @Sypcia - a czy Możesz tym samochodem się poruszać ? czy trzeba holować lub lawetą ? bo jeśli sama dojedziesz to coś się znajdzie ...

  18. #577
    Pieszy
    Model
    Ford Mondeo 2003
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    Ford Mondeo 2003
    Od
    31 Jan 2017
    Mieszka w
    WARSZAWA
    Cytat Zamieszczone przez bzikol Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTJ Zobacz posta
    Dla mnie za sprawdzenie zaśpiewał ok.600 pln.Tylko myk jest taki,że nie mogę byc przy sprawdzeniu.Koleś chce wykręcic i zanieśc do innego budynku.Dlaczego?
    bo w tym drugim budynku może mieć sprzęt do testów - a dlaczego nie chce przy Tobie sprawdzać, bo to jest proste sprawdzanie a kasa konkretna,
    @Sypcia - a czy Możesz tym samochodem się poruszać ? czy trzeba holować lub lawetą ? bo jeśli sama dojedziesz to coś się znajdzie ...
    Od mechanika jak zabierałam wyjechał a dziś rano znowu nie zapalił. Ale myślę że się da uruchomić jak będzie trzeba...

  19. #578
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.2 tdci 2004
    Od
    22 Feb 2013
    Mieszka w
    ok.Białej Podlaskiej
    kolego bzikol wiem,że w drugi m budynku ma sprzęt do testów.Pytałem dlaczego nie mogę byc przy badaniu?

  20. #579
    Znawca leśnych tras Awatar CzarekJ
    Imię
    W nicku
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    MkIII 2001
    Od
    04 Sep 2006
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTJ Zobacz posta
    Pytałem dlaczego nie mogę byc przy badaniu?
    A lubisz jak wykonujesz swoją pracę ktoś "patrzy Ci na łapki"?
    Pozdrawiam ,,mondeomaniaków"
    Czarek
    MKIII TDDI 2001r- 124,8 kucy i 314,6 momentu( z hamowni - fabryczne bez "kombinacji alpejskiej" - "chipa" -u (?)

  21. #580
    Kursant
    Opis
    mondeo 2.2 tdci 2004
    Od
    22 Feb 2013
    Mieszka w
    ok.Białej Podlaskiej
    Jak ktoś kumaty patrzy,to zawsze coś doradzi.Ale do rzeczy:Jeżeli są te słynne opiłki,to chciałbym je zobaczyc.W końcu 600 pln na słowo honoru?Nie!Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. [TDCi MKIII] Regeneracja wtryskiwaczy dolnośląskie
    By boro2511 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-12-2017, 13:21
  2. [TDCi MKIII] Regeneracja wtryskiwaczy na aukcjach
    By Dudek in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 19:55
  3. [TDCi MKIII] Regeneracja wtryskiwaczy
    By mario373 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-03-2013, 21:57
  4. [TD MkI] regeneracja wtryskiwaczy udana
    By szifo in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2010, 23:52
  5. [TDCi MKIII] Regeneracja wtryskiwaczy Łódź
    By Ero in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów