Zobacz wyniki ankiety: Jakie mam zdanie o CB:

Głosujących
365. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, jest to mi niezbędne

    230 63.01%
  • nie, nie potrzebuję więc nie kupuję

    12 3.29%
  • po co mi to !!!

    9 2.47%
  • inni mają - mam i ja (bo lubię tę zabawę)

    114 31.23%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 78

Wątek: Ankieta o CB

  1. #21
    Zielony listek Awatar krzysiekcombi
    Od
    03 Apr 2006
    Mieszka w
    Piotrków Tryb. / Przysucha
    Jeżeli ktoś robi dłuższe trasy to CB jest na wagę ZŁOTA
    Kilkanaście zrobionych dalszych wypadów i radyjko nam sie powinno "zwracać"
    A tak to bardzo dużo można sie dowiedzieć podczas jazdy i poznac wielu ludzi (ciekawych lub mniej )
    Wiec CB to bardzo mądre i pomocne urządzenie
    Prywatnie - srebrne combi 1.8 16v >>onaklejkowany + CB + LPG << Służbowo - Mercedes Atego 715 http://img503.imageshack.us/slidesho...7427665fo.smil " Człowiek nie wielbłąd- pić musi !!!! "

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Cytat Zamieszczone przez m3hoo
    Cytat Zamieszczone przez Graluu
    oczywićie że jest mi niezbędne - bez tego nie da siem jeździć
    Prawdę mówi.
    I ja jestem tego samego zdania
    MkI 1.8 `94

  4. #23
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Dane z ostatniego tzw. długiego łykendu

    Wawa -> Mazury: niedziela, w okolicach 12.15 miśki pod Trasą Toruńską

    Pobyt w/w miejscu wypoczynku : skok do Szczytna -> na 31 km za Jedwabnem

    Powrót dzisiaj: wylot z Ciechanowa na Płońsk 17.15 miśki "suszyły" w obie strony

    Nawet licząc tylko po kosztach "upomnienia" zaoszczędziłem bak paliwka

    Co tu dużo gadać - trzeba mieć i używać :metal

    :metal

  5. #24
    Kursant Awatar SEZREP
    Imię
    Zbigniew
    Opis
    VW Passat
    Od
    06 Oct 2005
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój/Śląsk
    Witam Wszystkich
    W pełni się z kolegami zgadzam że cb radio jest bardzo dobrą inwestycją , która bardzo szybko potrafi się zwrócić jeśli chodzi o koszt radia :metal Do tego można doliczyć bezpieczeństwo i pomoc w nagłych wypadkach , a tego na naszych drogach nie brakuje.
    Mam tylko jedną nadzieje że jakiś sprytny minister lub inna osoba wysoko postawiona czegoś mądrego (chodzi mi o zakaz lub jakiś podatek}nie wymyśli , a ciekawych pomysłów im nie brakuje
    SEZERP Pozdrawia Was.Czarny VW Passat B-6 2.0 TDI
    Od 04.04.2006r CB radio.niebieski VW Passat 1.9 tdi.

  6. #25
    Kursant
    Od
    24 Feb 2005
    Mieszka w
    Dobrodzień/Opole
    CB mam i ja, ale nie powiem, że jest niezbędne - przecież kiedy go nie było, to też dało radę nawet baaaardzo długie trasy pokonywać nazwałabym je raczej "pomocnym przyjacielem" A jak przypomni mnie się, co to za mocowanie anteny ostatnio w Mondku było, to dopiszę się do wątku NIE POLECAM
    pozdrówki dla wszystkich
    MK II 1.8 TD kombi ;o)

  7. #26
    Kursant
    Od
    02 Sep 2006
    Mieszka w
    Kędzierzyn-Koźle
    eee.nie wyobrazam sobie trasy bez CB , przebija gps i inne wszystkie wynalazki jak antyradar itp;]

  8. #27
    Kursant
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    21 Jan 2007
    Mieszka w
    MŁAWA
    popieram przebija wszystko z nawigacji i portfel bezpieczniejszy i punkcików mniej Mam CB od 7lat i nie widze jazdy bez niego

  9. #28
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Inny
    Silnik
    Inny
    Od
    29 Jun 2005
    Mieszka w
    Nad morzem
    Ja mam co prawda od niedawna, ale przydaje się naprawdę różnych sytuacjach i na trasie i na miescie. Przyzwyczaiłem się do CB już na tyle, że jak wchodzę do auta to pierwsze co robię to odpalam CB żeby posłuchać co się w okolicy dzieje i czego unikać, a dopiero potem wkładam kluczyk w stacyjkę.

  10. #29
    Paulo127
    Gość
    CB posiadam od pół roku i jest niezastąpione jednym słowem! Zaden GPS nie powie o bierzących sytuacjach an drodze, juz nie mówiąć o :Niebieskich"
    P.S. Narazie antenke mam na Audi 80 ale niedługo juz bedzie chyba na MkI (bo tak sie chyba oznacza pierwsza generacje Mondeo) '93 1.8l 16v :-) Co myślicie o tym roczniku i silniku ??

    Serdecznie pozdrawiam!!!

  11. #30
    U mnie radyjko jeździ pomiędzy fotelem pasażera a podłokietnikiem bo nie mam czasu zamontować. Jak trzeba zdemontować co by nie skubneli to buch je pod fotel i już. HEHEHE

  12. #31
    Zielony listek Awatar donvip
    Imię
    Kuba
    Opis
    Skoda Superb
    Od
    12 Jan 2007
    Mieszka w
    Gdynia
    dokladnie podpisuje sie pod wszystkimi jest niezbedne
    bajo, przyczepnosci, szerokosci
    MkI TD 96r Ghia Kombi na skórach i alusach
    Pełen Lans Klekotem

  13. #32
    Inni mają – mam i ja (bo lubię tę zabawę)

    Dokładnie tak jest. Trudno powiedzieć ze bez tego nie da się jeździć. Jest pomocne i to nie tylko żeby ostrzegać przed „miśkami”. Po prostu mam bo lubię a jeżdżąc bez czuję lekki niedosyt.

    CB - tti 770 + New Alaska

  14. #33
    lojes
    Gość
    jak by nie patrzeć pare razy uratowało pare złotych w kieszeni.

  15. #34
    Kursant
    Od
    03 Dec 2006
    Mieszka w
    Anglia / w polsce z Radomska - ERA
    dwa lata temu jeździłem z CB w osobówce, do tego urzywałem też radyjka w ciężarówce. Wyjechałem na wyspy i radyjko wylondowało u ojca w MKII. teraz na święta jadę do domku i pomimo GPS-u już w domu czeka na mnie nowo nabyty na alledrogo TTI 770 i new alaska. bez CB nie wyobrażam sobie jazdy

  16. #35
    Majk82
    Gość
    Ja się dołoże zgadzam się z wami jazda z radyjkiem jest dużo lepsza mam je od czterech dni ale przydało się nie raz. Przejachałem z nimm ok 500 km.
    Choć najciekawszy przypadek miał miejsce o 23:00 w centrum Rybnika na praktycznie pustej drodze! Mamy oto prostą kilku km i na końcu niej łuk w prawo za nim jest raczej wąski wiadukt, z racji wiosny zarośnięty krzakami. Nagle z głośnika dobiega wiązanka w stronę Straży Miejskiej , która stoi za tym łukiem bez kogutów tylko na awaryjkach! Prawdę mówiąc jak by nie radyjko to na bank mieli by, te tylne lampki do wymiany. ...

  17. #36
    Niedzielny kierowca
    Opis
    MKI Kombi TD
    Od
    24 Jun 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Zaznaczyłem ostatnią opcję, ale przyznam, że i do pierwszej się przymierzałem, szczególnie kiedy Zlot się zbliża

  18. #37
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez zolwthebest
    szczególnie kiedy Zlot się zbliża
    Na Zlota bez radyjka, to prawie jak bez samochodu

    Gratulacje z upgrade'u Mondka

  19. #38
    Panowie czy polecacie jakiegoś specjaliste z Wa-wy? Chcę kupić CB ale nie wiem gdzie najlepiej.
    Ford Fiesta Senso Plus 1,25 16V 2007

  20. #39
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Zależy czego potrzebujesz

    Sprytny serwis CB jest w Jerozolimskich przy stacji Orlenu (chyba ) jadąc od Łopuszańskiej w stronę Pruszkowa (przed Ryżową) - ale tam handlują przede wszystkim Kaczkami (tfu, Presidentami ) + szeroka gama anten. Montaże też jakieś robią (nie wiem, czy mają zaplecze do wiercenia dziur), strojenie anteny w kosztach zakupu i takie tam inne pierdółki.



    PS Trzymaj się z dala od serwisu w Starej Miłośnie - słyszałem już parę niepochlebnych opinii na radyjku na ich temat.

    PS2 Jest jeszcze serwis gdzieś na Trasie Toruńskiej - polecany na radiu, więc pewnie chłopaki znają się na rzeczy.

  21. #40
    Zbanowany
    Imię
    Paweł
    Opis
    MKI TD BLUE/green/violet/black
    Od
    25 Jul 2005
    Mieszka w
    Opozycyjnym Toruniu
    jest mi niezbędne bo 90% mojej jazdy to trasy ale nie wiem gdzie zagłosować

Podobne wątki

  1. [All] Ankieta o Mondeo:
    By Oktan in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 407
    Ostatni post / autor: 15-04-2019, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów