Zobacz wyniki ankiety: Jakie mam zdanie o CB:

Głosujących
365. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, jest to mi niezbędne

    230 63.01%
  • nie, nie potrzebuję więc nie kupuję

    12 3.29%
  • po co mi to !!!

    9 2.47%
  • inni mają - mam i ja (bo lubię tę zabawę)

    114 31.23%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 78

Wątek: Ankieta o CB

  1. #41
    Pieszy
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    19 Apr 2006
    Mieszka w
    Sandomierz, woj. Świetokrzyskie
    Byłem przeciwnikiem i wydawało mi sie to obciachowe ale po ostatnim mandacie powiedziałem sobie dosc
    I teraz tez mam wybór padł na Midland Alan 100 + antenka President Georgia
    i w zupełnosci wystarcza a poza tym naprawde mozna spotkac zyczliwych fajnych ludzi i pomagac sobie na drodze nie tylko ostrzegając sie przed misiaczkami
    RALLY/MOTO FUN!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Zielony listek
    Imię
    Marcin
    Opis
    Ford Mondeo MK2 2000 r. 2.0 B+LPG kombi
    Od
    29 May 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    CB kupiłem bo już miałem 16 punktów i doszedłem do wniosku że berdziej opłaci sie zainwestowac w CB.
    Mam pytanie może by koledzy podzielili się zemną sposobami montarzu radyjka CB w Mondeo MkII. Jak pewnie zauważyliście że dopiero bede kupował mondeo ale poprostu chciałbym odrazu dowiedziec sie gdzie można zamontowac sprzecik. Pozdrawiam

  4. #43
    norekxxx
    Gość
    Ja mam radyjko w samochodzie od roku i muszę przyznać że już wiele razy pomogło mi ominąć korki i różne utrudnienia na drodze ,że o mandatach nie wspomne! Naprawde warto w nie zainwestować !!!

  5. #44
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    Vulpecula
    Od
    08 Apr 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Ja wrocilem do CB po 15 latach nieużywania. W eterze diametralnie wszystrko się zmienilo, jes luz nie ma takiego siana jak kiedyś, bo większość to mobile, a nie mlodziez 13-16 lat to i kultura jest większa.
    Mam antyradar, nawigacje ale IMHO CB nie zastąpi tych pozostqałych, lecz połączenie tych trzech "gadzetów" daje naprawde komfortową jazdę !!


    pozdro


    Vulpecula


    UNIDEN 520 PRO/SIRIO ML145

  6. #45
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    30 Mar 2007
    Mieszka w
    Konstantynów Łódzki
    I ja se sprawiłem Jak ktoś raz spróbuje to już się nie wyleczy

    TTI-770+Hustler-SWR-1.1-Sam stroiłem

  7. #46
    Kursant Awatar brodzian
    Imię
    Krzysiek
    Opis
    Mondeo MK 1, 1.8 Pb
    Od
    25 Jun 2007
    Mieszka w
    Ostrowiec Św.
    Kiedyś jeździłem z pożyczoną i przekonałem się pomaga nie tylko na miśki ale i o droge nieraz mozna zapytać więc sprawiłem sobie swoje. przeważnie w otwartym schowku jezdzi jak siedzi ktos obok mnie a jak nie to na siedzonku bo jakos nie moge mu znalezc miejsca a nie chce na stale montowac

  8. #47
    Kursant
    Imię
    Tomasz
    Opis
    Mondeo Mk II
    Od
    04 May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam entuzjastów radia w samochodzie !
    (jakkolwiek mam wrażenie, że wychodzę z pytaniami odrobinę zbyt późno, jako że przeciętna datowania postów w tym okienku jest sprzed dwóch lat).
    Czy któryś z Kolegów miałby ochotę podzielić się ze mną uwagami dotyczącymi instalacji radia CB w MKII ???
    Oto sprawy które mnie interesują:
    - gdzie instalujesz radio (pomijam "montaż luzem" - na fotelu pasażera albo przy podłokietniku);
    - jak się to ma do, delikatnie mówiąc, kwestii bezpieczeństwa (i auta i radia -'
    - skąd i którędy prowadzisz zasilanie,
    - jaką masz antenę, gdzie jest zamocowana (magnesówki pomijam, taką i sam umiem przykleić do dachu -.
    Moje radio to Allan Midland.
    Pozdrawiam

    Halberg

  9. #48
    Zielony listek
    Opis
    MKIII 2.0 Kombi
    Od
    21 Jul 2006
    Mieszka w
    Zabrze
    Cytat Zamieszczone przez Halberg
    Oto sprawy które mnie interesują:
    - gdzie instalujesz radio (pomijam "montaż luzem" - na fotelu pasażera albo przy podłokietniku);
    - jak się to ma do, delikatnie mówiąc, kwestii bezpieczeństwa (i auta i radia -'
    - skąd i którędy prowadzisz zasilanie,
    - jaką masz antenę, gdzie jest zamocowana (magnesówki pomijam, taką i sam umiem przykleić do dachu -
    Był swego czasu cały artykuł kliknij tu
    sprawdź tylko czy Twój Alan Midland wejdzie do schowka, bo nie podałe jaki to model.
    _______________________________________
    MK II 2.0 kombi powered LPG by BRC Seqent 24 - poszedł z dymem :-(
    MK III 2.0 kombi powered LPG by BRC Seqent 24

  10. #49
    Pogromca zakrętów Awatar Krzychu32
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Lancia Kappa
    Silnik
    2.0 VIS 155KM
    Opis
    PB+LPG
    Od
    19 Feb 2008
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Odkąd kupiłem CB to przestałem płacić mandaty i nie tracę tyle czasu na trasie stojąc w korkach jak jest np. wypadek czy remont drogi ,ponieważ wiem o tym wcześniej i szukam objazdu ,czyli jest mi niezbędne.Jak kupiłem mondka to przez parę dni jeździłem bez radyjka to powiem krótko było tragicznie jakbym dosłownie wzrok stracił.

    Pozdr

  11. #50
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mk IV 2.5T Titanium
    Od
    28 May 2006
    Mieszka w
    BZA Zambrów / Łódź
    CB posiadam od soboty ale już zaznaczyłem pierwszą odpowiedź. Przy zakupie myślałem że będzie to raczej moją nową zabawką, ale już zmieniłem zdanie. Nie miałem pojęcia że tak dużo miśków czai się po Łodzi, gdzie zdarzało mi się jeździć powiedzmy nie najwolniej :P Radio również przydało mi się gdy musiałem gdzieś dojechać i nie miałem pojęcia gdzie to jest

    Mam jeszcze jedno pytanko do kolegów z Łodzi - gdzie w Łodzi znajduje się "kolanko"? Wczoraj jadąc po Jana Pawła kilkukrotnie słyszałem o tym kolanku i nie mam pojęcia gdzie to jest. Mój jedyny pomysł to ostatni odcinek Włókniarzy przed Zgierską - zgadłem?
    Mariusz , tel - 694-765-650

  12. #51
    Kursant Awatar MarMon
    Imię
    Marcin
    Opis
    MK3 2,2 TDCi
    Od
    13 Feb 2007
    Mieszka w
    Józefów
    Radyjko to podstawa.

    MkIII 2,2 TDCi, 2005r.
    "Ludzie dzielą się na dwie grupy: tych, którzy mają Mondeo i tych, którzy o tym marzą."

  13. #52
    Kursant Awatar piter771
    Imię
    Piotr
    Opis
    mondeo III
    Od
    11 Jul 2009
    Mieszka w
    Michorzewo
    hmmm jak ja założyłem zrozumiałem jaka w eterze jest społeczność kazdy cia zaprowadzi do celu lepiej niż gps ( uklony do Koliberka - poznań) oczywiście są i kłódnie ale gdzie ich nie ma?? nie wyobrażam sobie jazdy bez radyjka ... pozdrawiam

  14. #53
    Kursant
    Opis
    mondeo mk2 1.8td
    Od
    14 Jul 2009
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Radyjko to podstawa. Zawsze można liczyć na pomoc mobilków w różnych sytuacjach np. miśki czy jaka droga. Wiele razy mi pomogło i nie wyobrażam sobie jazdy bez niego

  15. #54
    Mistrz pobocza Awatar jamax
    Imię
    Jarosław
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.2 TDCi 175 KM
    Opis
    TITANIUM
    Od
    15 Sep 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Mam od dwóch lat i...............nie wyobrażam sobie bez niego życia.Mój zestaw ( COBRA19 + Midland) zwrócił się 15 minut po zamontowaniu
    O drogę nie pytam, bo uzupełnieniem jest NAVI ,ale miło należeć do grupy"dobrze poinformowanych"

  16. #55
    Mistrz pobocza
    Imię
    harald
    Model
    2szt. vauxhall
    Silnik
    2.2 / 3.0 V6
    Opis
    7-mio osobowe Vany.
    Od
    08 May 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Cytat Zamieszczone przez jamax
    O drogę nie pytam, bo uzupełnieniem jest NAVI ,ale miło należeć do grupy"dobrze poinformowanych" Smile
    Też tak uważam.
    CB.-fajna sprawa na trasę. Lubię wiedzieć o zagrożeniach czyhających przede mną. A również podpowiedzieć o nich innym.
    W miastach często wyłączam.
    ...Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania, bez podania przyczyn...



  17. #56
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MK 3 2,0 +gaz
    Od
    10 Jun 2009
    Mieszka w
    starogard gdański
    mam zamontowante i sprawdza się szkoda tylko że podaje jeszcze UKRYTYCH fotoradarów strażników miejskich , gminnych , wiejskich i całej reszty radio to stara onwa

  18. #57
    Pieszy Awatar HUDY73
    Imię
    Piotr
    Opis
    opel Omega 2,5 v6 i podtlenek LPG!
    Od
    13 Sep 2009
    Mieszka w
    Bogdanki/Łasin
    Z radyjkiem pomykam od ponad dwóch lat założyłem jak zaczołem jeżdzić po polsce kilka razy mi tyłek uratowało i to nie tylko przed miśkami

  19. #58
    Zielony listek Awatar litearts
    Imię
    Artur
    Opis
    1.6 16v Pb
    Od
    03 Oct 2009
    Mieszka w
    Zagórz k. Sanoka RSA
    Zaraz po zakupie autka kupiłem sobie radyjko, CB jest bardzo przydatna sprawa, bez tego ani rusz

  20. #59
    Pieszy
    Opis
    Ford Mondeo III
    Od
    01 Dec 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam chce zakupić CB radio, możecie mi podpowiedzieć jakie radio będzie najlepsze i jaka antena??

    pozdrawiam

  21. #60
    Ja osobiście mam radio tti i antenę Cobra, to powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony na 11 km ciągnie (patrząc po słupkach) i bez żadnego problemu A jeśli chcesz przeznaczyć większe pieniądze to bardzo dobre radia są Presidenta

Podobne wątki

  1. [All] Ankieta o Mondeo:
    By Oktan in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 407
    Ostatni post / autor: 15-04-2019, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów