+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    [MkII] Prawe przednie ko³o - stuka ³o¿ysko - Prosze o pomoc

    Witam

    Od jakiegos czasu zauwarzylem ze podczas jazdy na luku badz tez spretu w lewo zaczyna cos stukac w przedniej prawej czesci samochodu ... na poczatku myslalem ze to zimowki ze wzgledu na temperatury no ale po zalozeniu cztery dni temu letnich opon niestety to samo ... wiec szukalem dalej i wyszlo na to ze najprawdopodobniej jest to wyrobione juz lozysko w przednim prawym kole ..

    I tutaj moje pytanie jakie lozysko najlepiej kupic czy oryginalne podejrzewam ze drozsze czy tanszy zamiennik ?? Czy ktos moze mi polecic jakiej firmy lozysko zakupic albo czy moze wystarczy te stare przeoliwic nasparowac itd ..

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

    Tomek
    --=-- Srebrny Mondeo 1997 r. Hatchback 1.8i Zetec & gazem IV generacji ==>> wersja GHIA --=--

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza Awatar WBmondeo
    Imiê
    Wojtek
    Opis
    MKIV
    Od
    13 May 2005
    Mieszka w
    Radzyñ Podlaski
    najlepiej kup SKF,
    Ja nieca³y rok temu za³ozy³em CX i teraz po 40tys km, to juz takie dziwne dzwieki wydaje ze sie s³uchaæ nieda i czeka mnie to samo
    (WOJTEK) MKIV 1,8 TDCI 125 KM Sea Grey / Ford Capri 78' 2,3 V6

  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar WBmondeo
    Imiê
    Wojtek
    Opis
    MKIV
    Od
    13 May 2005
    Mieszka w
    Radzyñ Podlaski
    i jeszce jedno ale
    piasta moze byæ juz zjechan od jazy na walnietym ³o¿ysku, ja u mnie to tez biore pod uwage i sie rozgladam z a jako¶ dobra u¿ywana
    (WOJTEK) MKIV 1,8 TDCI 125 KM Sea Grey / Ford Capri 78' 2,3 V6

  5. #4
    Cytat Zamieszczone przez WBmondeo
    i jeszce jedno ale
    piasta moze byæ juz zjechan od jazy na walnietym ³o¿ysku, ja u mnie to tez biore pod uwage i sie rozgladam z a jako¶ dobra u¿ywana

    Ja tak w sumie na tym stuku jezdrze jakies moze niecale poltorej miesiaca. Z tym ze dopiero od moze jakis 2 tygodni zaczelo tak stukac ze to slychac bo wczesniej to bylo malo slyszalne... no ale coz bedzie trzeba sprawdzic i te piaste przy okazji

    Dziekuje za pomoc

    Pozdrawiam ;]
    --=-- Srebrny Mondeo 1997 r. Hatchback 1.8i Zetec & gazem IV generacji ==>> wersja GHIA --=--

  6. #5
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imiê
    Pawe³
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Tylko SKF lepiej dop³aæ te 50 z³ i miej spokoj niz po¼niej powracaæ do tego tematu, tak jak koledzy mowi±, nie zwlekaj z wymian± ³o¿yska, znajd¼ moje posty na ten temat a tam masz wszystko wyja¶nione, co do numerw ³ozyska, itp, itd
    Pozdrawiam!!!

  7. #6
    Niedzielny kierowca
    Imiê
    Marcin
    Opis
    Leon 1.8T
    Od
    09 Mar 2005
    Mieszka w
    Sopot

    SKF

    Ja zalozylem SKF w zeszly wtorek i pojechalem na przeglad wiosenny forda, samochod podniesli do gory i facet mowi, ze mam luz na lozysku, a ja na to: niemozliwe.
    Wzialem kolo w garscie, potrzaslem i faktycznie
    Do garazu, wzialem 2m rure i poczalem dokrecac, nic z tego, luzu nie dalo sie zlikwidowac.

    Wczoraj rozebralem cala zwrotnice, okazalo sie, ze poloska oparla sie juz o piaste, a bieznie wewnetrzne lozyska wciaz mialy ulamek milimetra luzu.

    Kupilem za 50zl jakies pakowane w Polsce chyba MGT czy jakos tak.
    srodek lozyska byl minimalnie inaczej wykonany co pozwolilo piascie idealnie dokrecic lozysko. Teraz jest gitara 0 luzu.
    Co ciekawe z lewej strony SKF dal sie docisnac idealnie.

    Niestety ciagle wali(jakby lozysko) chyba wymienie jeszcze to male na polosi, a jak i to nie pomoze to juz tylko zmiana skrzyni mi zostanie
    dodam, ze piasty, lozyska, tarcze, klocki nowe wymienione w eszlym tygodniu we wtorek.
    By³ Mondi kombi '99 1,8 benzyna - sprzedany po dzwonie ;-(
    By³ Scorpio '95 2.0 16V 136KM kombi+z³o

    Jest Seat Leon Sport '00 1,8T 180KM

Podobne w±tki

  1. [MkII] Ratunku - prawe przednie ko³o !!!!!
    By XDX in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 10:28
  2. [MkIII] Co¶ trze(obciera) prawe przednie ko³o
    By szaqall111 in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-01-2009, 22:01
  3. [MkIII] stuki przednie prawe ko³o mk3
    By stal in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-11-2008, 10:38
  4. [MkI] Przednie prawe ko³o - dziwny efekt
    By 7masz in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-05-2007, 12:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów