+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Mistrz pobocza Awatar dgra86
    Imię
    Dominik
    Opis
    ford mondeo mk3 2FL 1.8 Pb+LPG
    Od
    22 Dec 2011
    Mieszka w
    zebrzydowice

    forscan pid egrmdsd

    mam pytanko czy mogłby ktoś u siebie na tym programie sprawdzić minimalną wartość tego pidu < http://forscan.org/download.html > ??????? bo u mnie jest taki problem że według tego parametru egr minimalną wartość ma 2 a powinno chyba być 0????? podczas pracy silnika na biegu jałowym widać po przegazowaniu ze egr sie otwiera < wartości na tym pidzie sie zmieniają > ale zawsze minimalna wartość to 2 . dodam że już raz był czyszczony i wolę sie teraz zapytać kolegów bo może to być wina oprogramowania a roboty z demontażem egr'a jest sporo bo mowimy o tym zaworze
    http://ford.sklep.pl/pl,product,3218...uratec,he.html
    Ostatnio edytowane przez dgra86 ; 23-09-2012 o 23:31

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    broken857
    Gość
    Ale co teraz?chcesz porownac swoje wyniki z kims innym? zle auto jezdzi? bo troche dziwny dales temat i opis.
    wszystko fajnie widac tylko nie ma np. % otwarcia przepustnicy gdzie moglbym porownac ze swoim, jedynie napiecie na czujniku.

  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar dgra86
    Imię
    Dominik
    Opis
    ford mondeo mk3 2FL 1.8 Pb+LPG
    Od
    22 Dec 2011
    Mieszka w
    zebrzydowice
    konkretnie chodziło mi o to jaka jest minimalna wartość tego pidu . i już otrzymałem taką informacje od kolegi z forum że on ma tak samo < minimalna wartość 2 > i sadzimy że tak program interpretuje zamkniętego egr'a no i auto jest toche mułowate i czasami obroty spadną do 500 < sporadycznie> cały układ WN wymieniony < świece ngk laser platinium kable beru i cewka z bosha> lambda też bosh nowa i ładnie pracuje . no i teraz by tak na egr padło ale skoro kolega frugo teżtak ma to raczej go nie bede ruszał bo szkoda mojej roboty

Podobne wątki

  1. [All] logi forscan pytanie
    By uzi008 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 19:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów