+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Kursant Awatar bossu1
    Imię
    Tomasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Mondeo MK3 kombi 2.0 TDCI
    Od
    22 Jul 2011
    Mieszka w
    Wesoła (Warszawa)

    DENSO - jak wyjąć? + BT (jaki)? + dvd do navi?

    Witam,
    1. pytanie jak w temacie, kupiłem jakiś czas temu specjalne klucze-wyjmaki, ale DENSO nie chce wyleźć. Prawie połamałem plastiki i nic.
    Pytanie, czy do DENSO sa jakieś inne specjalne? Czy może jest możliwość, że ktoś przykręcił to od wewnątrz jakoś, że bez rozbiórki połowy deski się nie wyjmie?
    2. Druga sprawa to bluetooth, wiem, że go nie mam, czy ktoś wie co konkretnie trzeba kupić do DENSO i jak to podłączyć?
    Może ktoś wyjmował i ma jakieś foty / ewentualnie schematy? (jakie tam są kostki, iso-podobne czy jakieś wynalazki fordowo-densowe).
    3. chciałbym dołożyć/wyprowadzić wyjście na wzmacniacz (wiem, że DENSO nie ma standardowo) - czy ktoś może przerabiał temat? (mam specjalny konwerter zakupiony żeby pociągnąć sygnał z wyj głośnikowego normalnego, ale może są jakieś inne sposoby, np. wyciągnięcie sygnału gdzieś z radia bezpośrednio?)
    4. czytnik DVD w bagażniku do navi - czy ktoś badał temat, coby podmienić czytnik dvd np. na interfejs ata z kartą pamięci CF? byłoby to rozwiązanie na porysowane płyty i padające lasery w tych dvd no i trochę miejsca by się oszczędziło w bagażniku?


    Mam mk3 z 2005 po lift, tdci.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.
    bossu1
    Mondeo MK3 Kombi 2.0 TDCi

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar WojtasS
    Imię
    Wojtek
    Model
    Peugeot 508
    Silnik
    HDI
    Od
    12 Aug 2005
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez bossu1 Zobacz posta
    1. pytanie jak w temacie, kupiłem jakiś czas temu specjalne klucze-wyjmaki, ale DENSO nie chce wyleźć. Prawie połamałem plastiki i nic.
    Pytanie, czy do DENSO sa jakieś inne specjalne? Czy może jest możliwość, że ktoś przykręcił to od wewnątrz jakoś, że bez rozbiórki połowy deski się nie wyjmie?
    jak się nie umiejętnie wyciąga/ wkłada klucze to blaszki się podginają i nie chwytają klucze, wyjęliśmy po ciężkich próbach z rozbieraniem plastików w około

    Cytat Zamieszczone przez bossu1 Zobacz posta
    2. Druga sprawa to bluetooth, wiem, że go nie mam, czy ktoś wie co konkretnie trzeba kupić do DENSO i jak to podłączyć?
    Może ktoś wyjmował i ma jakieś foty / ewentualnie schematy? (jakie tam są kostki, iso-podobne czy jakieś wynalazki fordowo-densowe).
    musisz szukać odpowiedniego modułu z odpowiednimi symbolami - polecam forum fcp wątek o denso jest tam wszystko napisane, tak samo pytanie 3

    Cytat Zamieszczone przez bossu1 Zobacz posta
    4. czytnik DVD w bagażniku do navi - czy ktoś badał temat, coby podmienić czytnik dvd np. na interfejs ata z kartą pamięci CF? byłoby to rozwiązanie na porysowane płyty i padające lasery w tych dvd no i trochę miejsca by się oszczędziło w bagażniku?
    tutaj nikt, chyba że recondo coś modził,
    Nie wiem jakby sama jednostka miałą odczytać obraz płyty z karty pamięci...
    Niech Gra Muzyka i GAZ Do DECHY! ]:->
    Peugeot 508/ASTRA K 1.4 T/

Podobne wątki

  1. [MkIII] Denso, jak wyjąć? nie działa dźwięk żaden...
    By GrekuPL in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 11:23
  2. Navi Denso [ST220]
    By kogutu in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 10:42
  3. Jak podkręcić jasność w navi Denso
    By LukaszS84 in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 21:53
  4. [Nawigacja]navi denso- jaki telefon?
    By czerny in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 15:57
  5. [Nawigacja]Instrukcja do NAVI DENSO
    By savon07 in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-04-2009, 10:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów