+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 50 z 170 PierwszyPierwszy ... 4046474849505152535460100150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 1,000 z 3391
  1. #981
    Cale szczescie ja swojego nie kupilem od takiego wzorowego handlarza jak Ty Stfan...nazywasz mnie spekulantem,bo ujawnilem ze "lekko"porozmijales sie z prawda??!(ja nie spekulujei nie handluje)no wlasnie zalosne...podejrzewam ze kazdy egzemplarz z Twojej reki to wlasnie takie same perelki...<sic>p.s.a na zdjeciu po co tablice zasloniles?myslales ze moze nikt sie nie polapie??...nie zamierzam wdawac sie z Toba w dyskusje swoje powiedzialem i jak to sie mowi "uderz w stół a nożyce się odezwa"....zgadnij kto jest nożycami....aha i nie musze jechac do Ciebie na miejsce bo zadnego egzemplarza bym od Ciebie nie kupil...a jak juz jestes na tym forum to prosze bardzo pokaz ewentualnym zainteresowanym faktury na cokolwiek a nie popychasz pierdoły jakie to rodzynki nie sa od Ciebie...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #982
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    a daje sobie rękę uciąć że są w lepszym stanie/kondycji niż wozy wielu z was
    i chodziłbyś bez ręki

  4. #983
    Pogromca zakrętów Awatar bartekk
    Imię
    Bartosz
    Model
    3V
    Silnik
    1.5 TSI
    Od
    05 Oct 2011
    Mieszka w
    Wieleń nad Notecią
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    a daje sobie rękę uciąć że są w lepszym stanie/kondycji niż wozy wielu z was
    i chodziłbyś bez ręki

  5. #984
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Szkoda dyskusji, jest zupełnie zbędna. Na szczęście nie każdy czyta w tej kwestii forum, bo eSTeki są na prawdę mega, można byłoby pokusić się o "gwarancję rozruchową" a przez nudzących się [ciach] ktoś może je ominąć i władować się w paździeża ze szwajcarii czy innych pseudo-dbających o swoje auto. Grunt to dobrze sprawdzić wóz - bez tego nawet najlepszemu w końcu uda władować się w bagno.

    Kolego uważaj na słowa gdyż za obraźliwe wyrażenia regulamin nagrody przewiduje a Ty już jedną dzisiaj otrzymałeś.
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 19-02-2014 o 20:22

  6. #985
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Szkoda dyskusji, jest zupełnie zbędna. Na szczęście nie każdy czyta w tej kwestii forum, bo eSTeki są na prawdę mega, można byłoby pokusić się o "gwarancję rozruchową" a przez nudzących się [ciach] ktoś może je ominąć i władować się w paździeża ze szwajcarii czy innych pseudo-dbających o swoje auto. Grunt to dobrze sprawdzić wóz - bez tego nawet najlepszemu w końcu uda władować się w bagno.
    potrenuje jeszcze, bo słabe to było
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 19-02-2014 o 20:23

  7. #986
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Szkoda dyskusji, jest zupełnie zbędna. Na szczęście nie każdy czyta w tej kwestii forum, bo eSTeki są na prawdę mega, można byłoby pokusić się o "gwarancję rozruchową" a przez nudzących się [ciach] ktoś może je ominąć i władować się w paździeża ze szwajcarii czy innych pseudo-dbających o swoje auto. Grunt to dobrze sprawdzić wóz - bez tego nawet najlepszemu w końcu uda władować się w bagno.
    Pseudo sprzedajacy sam sie zareklamowal...i grunt zeby auta od niego wlasnie meeega dokladnie sprawdzic..haha.a na szczescie to na tym forum mozna takich sprzedawczykow zweryfikowac....p.s.i dobra rada pilnuj swoich slowek bo moze niektorzy uzytkownicy z tego forum nie sa wyrozumiali....dyskusja nie jest zbedna dopóty dopóki ma cos na celu.natomiast jak Ci sie wydaje ze nie miala sensu to sie stad wyloguj ....i nie wracaj.
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 19-02-2014 o 20:24

  8. #987
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    ja poczułem sie obrażony i raport puścilem


    polecam jeszcze coś ciekawego napisać i dostaniesz karnet na wczasy od forum

    ---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

    Kolego uważaj na słowa gdyż za obraźliwe wyrażenia regulamin nagrody przewiduje a Ty już jedną dzisiaj otrzymałeś.
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 19-02-2014 o 20:37

  9. #988
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    A miał być taki rodzynek tylko parę tyś. trzeba było dołożyć i nie wiadomo co dalej...
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...991772457.html

    Stfan kupujesz oby taniej, trochę wizualnie podpicujesz i bazujesz na ludzkiej naiwności żeby jak najwięcej zarobić.
    Czy to jest w porządku ? I jeszcze nie wiadomo po co kompromitujesz się na forum.

  10. #989
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    A miał być taki rodzynek tylko parę tyś. trzeba było dołożyć i nie wiadomo co dalej...
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...991772457.html
    Co to za auto?
    Rozwiń proszę temat bo nie do końca jarzę..

  11. #990
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez cristoferec Zobacz posta
    A miał być taki rodzynek tylko parę tyś. trzeba było dołożyć i nie wiadomo co dalej...
    http://allegro.pl/ford-mondeo-mkiii-...991772457.html
    Co z nim nie tak ?


    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Co to za auto?
    Rozwiń proszę temat bo nie do końca jarzę..

    To jest auto DonMondeo...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  12. #991
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    To jest auto DonMondeo...
    przecież on je kupił przed chwilą od tego z Limanowej??
    Co się stało?

    ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

    Kupił je na fakturę czy na umowę...?

  13. #992
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Odpowiedź jest jedna. Pilnie ale to pilnie potrzebuję gotówki.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  14. #993
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    trytytki jak u Jarka popularne w Wawie dosyć
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 19-02-2014 o 22:43

  15. #994
    adela
    Gość
    Pilnie chcesz gotówki i pchasz się w 2.2tdci?

  16. #995
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    tak, miałem 2.0 TDCI i byłem zadowolony, teraz to chcę 2.2
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  17. #996
    adela
    Gość
    Bez wtrącania się, ale jeśli są problemy o których nie wiedziałeś przy zakupie, zawsze możesz zwrócić auto do sprzedawcy.
    Pamiętaj.

  18. #997
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Bez wtrącania się, ale jeśli są problemy o których nie wiedziałeś przy zakupie, zawsze możesz zwrócić auto do sprzedawcy.
    Pamiętaj.
    Tu nie o to chodzi.
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  19. #998
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    cristoferec wiele chciał bym napisać, napiszę tylko **** Żal tyłki ściska..wiem.

    Jeśłi piszę że auto technicznie jest w świetnej kondycji - to uwierz, takiego go nie kupiłem i biorę odpowiedzialność za te słowa bo samego denerwuje mnie jak dryluje z 300km po auto które miało być super a okazuje się 5 rzeczy do zrobienia.. Od ostatniego czasu nie wypuszczam z ręki samochodu w którym coś jest do wymiany, ciekawe ilu z was tak sprzedawałoby samochód bo o ile wiem to mało który pojawi się na lokalnych zlotach bo pewnie leczycie swoje wozy/udajecie na forum kozaka w jakim stanie to wóz nie jest/zarzucacie coś drugiej osobie ( mi ) a rzeczywistość weryfikuje tak że wstyd się pokazać ze swoją furką panowie pewnie. Prawda kole ? oczywiście nie kieruje tego do poczciwych formułowiczów, tylko *** którzy są mocni za klawiaturą. Jak napomniałem JA CHCĘ żeby potencjalni kupcy dosadnie sprawdzali moje auta, bo tym bardziej chcę zobaczyć minę kiedy się okazuje że w lepszym stanie STeka ( poza prawdziwym formułowym-fanatykiem ) nie dostaną w naszym kraju ! A to ile kto na czym zarobi, to martw się żebyś miał na nowe dywaniki a nie o moją kieszeń.

  20. #999
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Bez wtrącania się, ale jeśli są problemy o których nie wiedziałeś przy zakupie, zawsze możesz zwrócić auto do sprzedawcy.
    Pamiętaj.
    Tu nie o to chodzi.
    ok

  21. #1000
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Co było do zrobienia to zrobiłem bo auto miało być dla mnie na dłuższy czas. Niestety wypadek losowy...
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 20:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 20:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów